Аліса в країні див: інтер’єр дворівневої квартири від Mane Design
HIS
Господиня цієї дворівневої київської квартири – дизайнер інтер'єру, яку важко здивувати. Тому проєкт Мане Меграбян створила сміливим та незвичайним, наповненим деталями та унікальними елементами.
Дворівнева квартира площею 104 кв.м, що розташована в столичному ЖК Комфорт Таун, виконана у стилі яскравий ф'южн: змішання фактур, текстур, принтів, яскравих кольорів, але усе це разом має цілісну картину. Дубова паркетна дошка французькою ялинкою, гіпсова ліпнина, класичні двері та бронзові декоративні деталі, яскраві кольори, принт п'є-де-пуль та цікава архітектура квартири викликають одразу ж спогади про героїню книги Льюїс Керолл.
У багаторівневому житлі сходи мають важливе значення. В цьому інтер'єрі вони не просто є частиною вітальні, а також мають функціональне значення – під ним ховається блок господарського призначення. Але разом з цим Мане Меграбян (студія Mane Design) вдалося їх зробити особливо витонченими.
Висота стель подекуди сягає 6 метрів, а величезні вікна у кухні-вітальні пропускають багато світла, а простора вбиральня у господарській зоні з вікном у стелі, змушує заздрити комфорту її господарки.
Другий мансардний поверх (45м2) – виділений під дитячу. Дитяча виконана у стриманому стилі, на кшталт класичних англійських кабінетних інтер'єрів.
Фото: Сергій Савченко
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.