AG Architecture: квартира в Києві з видом на Олімпійський
HIS
Квартира площею 102 кв. метрів, що розташована в самісінькому серці Києва, — місце сили та натхнення її власників. Замовники — успішна молода родина — придбали квартиру, з вікон якої відкривається неперевершений вид на місто. Над дизайном простору, що цілком та повністю відповідає вподобанням господарів та їх філософії життя, працювала команда AG Architecture.
Коли архітектори вперше потрапили на об'єкт, це була порожня бетонна коробка у новобудові — CHICAGO CENTRAL HOUSE. До переваг одразу можна було віднести розкішний краєвид: центр міста — як на долоні, НСК "Олімпійський" на горизонті. Інші плюси — досить велика площа, 102 кв. метрів, і велика кількість світла — квартира була буквально ним наповнена.
В основу фінального планування лягла невелика кухня, об'єднана з вітальнею, а також прохідний коридор, де дизайнери створили артпростір. Для кухні-вітальні, де було важливим зберегти гарний панорамний вид, не закриваючи його меблями, опрацювали всі можливі сценарії. Третину площі квартири відвели під особистий простір власників, а на стадіон вивели вікна гостьової спальні. Згідно з концепцією проєкту автори дотримувалися принципу реалізації нестандартних рішень у кожній кімнаті для створення неординарного дизайну у кожному куточку квартири.
На вході в оселю відчувається суперсучасний простір. Перше, що затримує увагу — декоративна дзеркальна панель, яка створює відчуття ілюзії простору. Особливого магічного вигляду їй надає шпон з підсвічуванням. Освітлення передпокою — окремий вид мистецтва: тут використали димуючу кольорову підсвітку, здатну змінювати простір та кожного разу задавати йому нового настрою.
Наступне приміщення — гостьовий санвузол. Тут головний секрет успіху криється в мінімалізмі та простих формах. Імітація натурального каменю у поєднанні з вишуканою чорною сантехнікою створили стильний, сучасний простір. Таємнича напівтемрява з вигідними світловими акцентами надає інтер‘єру нового змісту.
За іншими дверима — вхід у гостьову спальню. Кожний її куточок просякнутий атмосферою затишку: стінові панелі, що імітують химерний малюнок мармуру, разом з дерев‘яними панелями задають особливу гармонію. Біля панорамних вікон розмістили геймерську зону.
«Ми потурбувалися, щоб час проведений за комп’ютером, був максимально комфортний: велика кількість денного світла дозволить нівелювати вплив монітора на очі», — пояснюють AG Architecture.
Далі нас зустрічає вітальня з панорамними вікнами та приголомшливим видом на місто. Глибокий темно-зелений приковує погляд та гармонує з вдало розставленими золотистими акцентами. Справжня магія настає з заходом сонця. Хитросплетіння мармурових текстур створюють особливу композицію зі дзеркальними поверхнями та візуально роблять кімнату просторішою та елегантнішою.
За стіною вітальні розташувався особливий простір — господарська спальня, що включає розкішне спальне місце, гардеробну та ванну кімнату. Перегородка з затемненого скла та дерева, декорована латунними вставками, — окремий вид естетичного задоволення. Біля ліжка розташувалась затишна б’юті зона, яку створили на замовлення господині квартири.
Для майстер-ванної AG Architecture спроєктували самобутній та оригінальний інтер’єр. Домінантою обрали чорний колір, що надав приміщенню екстравагантного характеру. Владу над простором отримав матовий керамограніт, що заворожує своєю текстурою. Композицію чудово доповнив глянець, що прослідковуються в матеріалі ванної та дверей у санвузол.
«Ми максимально ефективно використали кожен сантиметр простору і створили незабутню атмосферу з урахуванням останніх технологічних тенденцій в інтер'єрному світі», — резюмують автори проєкту.
Фото: Андрій Шурпенков
Читайте також: Теракотовий акцент: вишукані апартаменти від дизайн-студії YOUSUPOVA.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.