7 пляжних будиночків, від одного вигляду яких стає тепліше

Анастасия Белогривцева
Нам здається, що ви так само, як і ми, сумуєте за літом, яке наразі можливе лише за гроші. Щоб хоч якось втішити себе і розрадити вас, ми відшукали 7 неймовірних пляжних будиночків, від одного вигляду яких стає тепліше. Що тут казати, краще – дивіться самі!
Stinson Beach House, Каліфорнія
Цей будиночок, зведений більше 30 років тому, розпочав нове життя завдяки студії Scavullo Design (General Contractor Matarozzi Pelsinger, Interior Designer Barbara Scavullo, Design Landscape Scott Lewis, Photographer Matthew Millman). Особливості Н-подібної форми споруди були вдало використані дизайнерами, щоб просто посеред будинку створити відкриту зону – ніби спеціально, аби запросити в гості легкий океанський вітерець.
Beach Road 2, Флорида
Цей будинок, спроектований Scott Hughes Architects, знаходиться на Jupiter Island. Його площа – понад 1000 м². Під час будівництва цієї сучасної споруди були використані відповідні модернові матеріали – скло, полікарбонат, алюміній тощо.
Gunyah, Сідней
Цей загадковий будиночок причаївся на одному з південних пляжів австралійського Сіднея. Автор проекту – архітектор Clinton Murray. Лаконічного звучання зовнішньому вигляду надали бетон та дерев’яні панелі. Втім, всередині ви теж не побачите версальської розкоші – все надзвичайно стримано, але від того не менш стильно.
Matanzas, Чилі
Нічого зайвого – тільки абсолютний комфорт і безмежний Тихий океан! Цей невеличкий дерев’яний будинок вражає своєю невимушеною досконалістю. Ніщо не заважає його мешканцям споглядати неймовірні морські краєвиди – навіть сильні вітри, які тут є постійним явищем.
Hamptons House, Лонг Айленд
Цей будинок, спроектований Aamodt Plumb Architects, розмістився на вузькій смузі південного узбережжя Лонг Айленда. З однієї частини його вікон відкривається чудовий вид на Атлантичний океан, з інших – на затоку. Цікавинка будинку – ажурні зовнішні панелі. Пробиваючись крізь них, сонячне світло вимальовує на стінах та стелі вишукані візерунки.
Pearl Bay Residence, Південна Африка
Цю розкішну споруду, що знаходиться за 90 км на північ від Кейптауна, навряд чи можна назвати пляжним будиночком. Їй більше пасує визначення «пляжна резиденція». Автори – Gavin Maddock Design Studio. У будинку є три спальні, чотири ванні кімнати, просторі вітальня і їдальня, галерея, кабінет, кілька терас і балконів. Океан можна побачити з кожної кімнати.
The Paratay House, Бразилія
Цей неймовірний будинок від Marcio Kogan та Suzana Glogowski знаходиться на одному з островів поблизу бразильського міста Параті, між двох мегаполісів Ріо-де-Жанейро та Сан-Паулу. Проста геометрична конструкція складається з двох прямокутників, що терасою підіймаються схилом. Достатньо розсунути скляні панелі, і можна насолоджуватися природою, навіть не виходячи зі своєї оселі!
-
Ищу идею 3L Residences, або три сучасних маєтки в Плютах 3L Residences – це інвестиційний проєкт 3-х типових одноповерхових приватних будинків, реалізованих у сучасному стилі, площею 300 кв.м, які розташувалися у мальовничому селищі Плюти, Київської області. Кожний маєток має свою закриту територію, індивідуальну лаунж-зону та басейн. Про 3L Residences, над проєктом якого працювали Софія Журко та Олена Олійник, далі піде мова.
-
Дім з руїн: проєкт чеської студії ORA
-
Ищу идею Big Birch House. Американська класика від Софії Журко та Олени Олійник Історія цього будинку розпочалася кілька років тому. Софію Журко та Олену Олійник запросили спроєктувати інтер'єр заміського вже збудованого будинку та реконструювати його фасад. Виїхавши на ділянку, дизайнерки побачили велику дерев'яну будівлю з клеєного соснового бруса, який простояв порожнім останні 10 років та вимагав серйозного оновлення. Проєкт отримав назву Big Birch House завдяки величезним старим березам, що вишикувалися біля вхідної групи.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
-
Ищу идею Будинок колекціонера Замовником цього проєкту виступив колекціонер українського сучасного мистецтва. Його добірка мистецтва стала відправною точкою для концепції будинку. Плідній роботі в реалізації інтер'єру сприяло давнє знайомство власника будинку з автором, дизайнеркою Анастасією Орденанс, яка реалізовує вже не перший проєкт для старого клієнта.
-
Ищу идею House on Tatarka Hill. Мінімалістичний будинок від Drozdov&Partners Будинок на Татарці – проєкт добре відомої в Україні студії Drozdov&Partners. Мінімалістська приватна резиденція розмістилася на вузькому звивистому пагорбі, у характерній улоговині, подібній до амфітеатру. Перед архітекторами (Олег Дроздов, Сергій Костяний, Костянтин Руднєв, Віталій Правик) стояла задача створити середовище, де б мешканці відчували своїм домом все оточення ділянки, разом зі схилами пагорба, деревами та рослинами, які б, немов візерунки шпалер, змінювалися щосезону.
-
Ищу идею Райский уголок из старой дачи всего за четыре недели: проект Александры Крючковой Всем известно, что ремонт – процесс утомительный, затратный и очень длительный. Но дизайнер Александра Крючкова, основательница студии Kassa Design, уверена, что старенькую дачу можно превратить в уютный, красивый и атмосферный дом для жизни всего за четыре недели. Да еще и с минимальными затратами. Основными идеями и техниками дизайнер делится в сегодняшней статье.
-
Ищу идею Дім-схованка у мексиканській долині Свій останній проєкт архітектурне бюро HW Studios сховали у схилі. Будинок майже невидимий зовні, проте відкритий до природи зсередини. Ідея архітектури навіяна дитячими іграми – коли, сховавшись під ковдрою, малюк почувається у надійному укритті. Будинок справді ніби акуратно накритий зверху, тільки замість простирадла тут бетонне склепіння, що робить простір «настільки безпечним та інтимним, що воно здатне відганяти духів, привидів чи демонів, які можуть спіткати нас зовні».
-
Atelier Pierre Thibault: модерністський будинок в Канаді
-
Ищу идею Українська люстра DNA стала символом виставкового будинку в Огайо З року у рік ми спостерігаємо за постійно зрозтаючим попитом на українську продукцію не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном. Українські виробники, дизайнери та архітектори, розробляючи та виготовляючи ексклюзивний декор та предмети інтер'єру, стають все популярнішими на іноземному ринку. Чергове тому підтвердження — 6-ти метрова люстра DNA від українського виробника NLL, яка оселилася в одному з виставкових будинків Огайо.