Життя у контейнері: будинок площею 18 квадратів від Марилії Пеллегріні
Ми вже не вперше демонструємо вам, як транспортні контейнери вдало перетворюються у сучасні та, на диво, зручні будинки. Сьогодні хочемо поділитися черговим перевтіленням — одним з останніх проєктів бразильської архітекторки Марилії Пеллегріні. На виставці Casacor 2019, що у Сан-Паулу, вона представила демонстраційний мікробудинок, що було створено з вантажних контейнерів.

Ева Шилингер
15-08-2019 20:31
Перед архітекторкою постало завдання зобразити, як старі транспортні контейнери можна трансформувати та використовувати для зручного житла. Аби досягти мети, Марилія використала два вантажних контейнери довжиною 12 метрів. Конструкції встановили одна поряд з одною, а гофрований фасад покрили білим композитом під назвою Dekton від Cosentino. Це дуже міцний (виготовлений з кварцу, порцеляни та скла) та стійкий до ультрафіолету матеріал. За основу узяли білий колір.
«Вибір білого кольору має основну мету — додати інтер'єру однорідності та зобразити відчуття простору», — пояснює Марилія Пеллегріні.
Великі рухливі скляні двері забезпечують оселю природним світлом та «з'єднують» інтер'єр з бамбуковим подвір'ям (над його створенням працювала студія Clariça Lima). Вікна з іншої сторони будинку забезпечують природну вентиляцію, а від прямих сонячних променів захищають білі жалюзі.
Марилія Пеллегріні захоплюється сучасним мінімалістським японським дизайном. Це, власне, гарно відчувається в лаконічному інтер'єрі будинка-контейнера (нагадаємо, його площа становить18 кв.м) Так, серед тих, хто вплинув на стилістику проєкту Casa Container — дизайнер Кенія Хара, куратор і глава японського Інституту дизайну, арт-директор популярної фірми Muji.
Casa Container розділений на дві половини: громадську та приватну. З одного боку розташовані вітальня й кухня-їдальня, з іншого — спальня з окремою ванною кімнатою. Підлога, стіни та усі внутрішні поверхні також оброблені композитом Dekton та доповнені вставками з мармуровим малюнком. Інтер'єр прикрасили меблі, розроблені дизайнером Окі Сато, засновником студії Nendo. Сірий диван — від бразильської студії Estudiobola.
Читайте також: Ванная комната будущего в стиле hi-tech.









Стілець KOLO MAXI
Крісло з розеткою Plump
Диван з розеткою Plump
Стілець Doppio
Стілець Tube
Крісло Corner
Диван Corner
Стілець Корса Х чорного кольору
Стілець Корса лапка
Стілець Корса Х
Стілець Пломбір SE 7509
Кухонний стілець 03В
Стілець Орто новий
Стіл розкладний Бронко HPL top slide
Кухонний стілець 03Б
Стілець Корса
Стіл розкладний Бронко стільниця шпон
Стілець Floki new black
Стілець Mamont soft natural
Стілець Otis натуральний Anthology 7 Mocca
Стілець Motti

25 October 2017, 19:00,
Київ

04 October 2017, 19:00,
Київ

31 October 2017, 19:00,
Київ

27 September 2017, 10:00,
Київ

31 August 2017, 10:00,
Київ

05 August 2017, 10:00,
Київ

28 July 2017, 14:00,
Київ

07 July 2017, 10:00,
Київ

13 June 2017, 17:30,
Київ

16 June 2017, 16:00,
Київ