VITRYAK: проєкт сучасного візит-центру від MAKHNO STUDIO

HIS
Проєкт Vitryak від MAKHNO STUDIO акцентує на важливості використання альтернативних джерел енергії, особливо в часи енергетичної кризи, з якою ми стикнулись. Автори вважають, що вітряки відіграватимуть провідну роль у трансформації світового електроенергетичного сектору, саме тому цей проєкт націлений на привернення уваги до цього альтернативного джерела енергії.
Vitryak – це проєкт сучасного візит-центру, який уособлює в собі естетику нового світу – чистого та сталого. Сталий розвиток – це основа нашого майбутнього, те що робить нас незалежними від зовнішніх чинників, надасть свободу і зробить ближчими до природи. Вітряки стають частиною сучасного ландшафту, і проєкт MAKHNO STUDIO своїми сучасними формами доповнює цей комплекс.
Читайте також: Колекція унікальних світильників Bavovna від Makhno studio
«Vitryak – це про трансформацію нашого відношення до природи та енергетики. Це історія про переосмислення нашої потенційної незалежності, адже саме енергія отримана з вітру у своїй природі веде до повної свободи та гнучкості. Споживання енергії – ефективне, економне, інноваційне, альтернативне – ось нова філософія, що має опанувати суспільство, яке прагне до свободи й виходу з пут енергетичного рабства. Vitryak немов бетонний птах посеред поля з металевими велетнями – символ руху та вільного польоту. Попадаючи в будівлю відвідувач відчуває свободу і чистий простір – це світ, до якого ми прагнемо».
Ідея проєкту візит-центру полягала в пошуку чистих сучасних форм, які уособлюють філософію нової течії сучасних енергетичних компаній – використання вітряків, які генерують чисту безвідходну енергію з вітру.
Візит-центр – це двоповерхова будівля, яка складається з музею, конференц-зали, споглядального майданчика на поле з вітряками, відпочинкового простору та зони кафе-бар. Особливістю ландшафту є кругле озеро позаду будівлі, над яким розмістився споглядальний майданчик з видом на вітряки. Для цілісності будівлі та ландшафту обрали білий колір – як основну лінію, що проходить через поле з вітряками та завершується новим візит-центром.
Візит-центр – це споруда майбутнього, адже повністю незалежний від загальної енергетичної системи, і повністю працює на енергії від вітряків, які розташовані на полі навколо центру. Відвідувачі можуть випити каву та розслабитися у відпочинковій зоні, зарядити свої девайси, завдяки відновлювальним джерелам енергії.
Простір візит-центру надихає переосмислити нашу роль у розвитку енергетичної незалежності країни, адже вітряки – це один з найбільш ефективних ресурсів для виробництва «зеленого» водню, та збереження екосистеми світу. Vitryak – це проєкт про майбутнє, про обізнаність щодо збереження природних ресурсів, задля підвищення гнучкості енергосистеми.
Читайте також: Академія DTEK від Sergey Makhno Architects: від ідеї до першого студента за 6 місяців.
-
"Перфорована" виноробня в Чехії
-
Mukaab: у Саудівській Аравії планують збудувати найвищий хмарочос
-
Rebuild Ukraine: канадська ініціатива по відбудові Північної Салтівки
-
Ищу идею Інтер'єр Jolly Beauty Salon у Києві від дизайнерів Rina Lovko Studio Власники київського Jolly Beauty Salon хотіли створити витончений комфортний простір — оазис догляду за собою. За допомогою звернулися до професіоналів Rina Lovko Studio — Ріни Ловко та Дарини Шпурик. Натуральні матеріали, природні фактури, м’яка кольорова гама та фігурні елементи декору тут нагадують про піщаний пляж, а вінтажні меблі, дерево та освітлення створюють затишок у чистому мінімалістичному просторі.
-
ZIKZAK Architects анонсували новий проєкт у Варшаві
-
ZIKZAK Architects: проєкт повторного використання будівлі XV століття
-
Ищу идею Офіс в Дубаї для міжнародної ІТ-компанії Українське бюро ZIKZAK Architects розробили офісний простір для Tech-компанії, надихнувшись дизайном бізнес-центру, у якому він розташований. Це Opus by Ominya – відома на весь світ будівля, що розташована в Дубаї. Ремонтні та дизайнерські роботи в офісі вже завершені, тому вишуканий простір чекає на працівників.
-
Ландшафтний парк у Китаї за проєктом австрійських архітекторів
Архітектура -
Перший японський висотний готель з дерева та бетону від Mitsubishi Jisho Design
-
Туалет із мідним дахом від Марка Ньюсона