True house: квартира для сім'ї з трьома дітьми від Bogdanova Bureau
HIS
Відмінність Bogdanova Bureau — власний, сформований стиль. Команді вдаються інтер'єри, не обділені декором, водночас чисті, легкі та справжні. Про квартиру, яку команда Bogdanova Bureau на чолі з Ольгою Богдановою створила для сім'ї з трьома дітьми, можна з упевненістю сказати: нічого зайвого та все по-справжньому. Чому так? Читайте далі, і про все дізнаєтеся.
Родина, про оселю котрої сьогодні йтиме мова, звернулася до дизайнерів із проханням створити дім мрії. А мріяло подружжя з трьома дітьми про інтер’єр з елементами лофту, де все мало б бути true: справжні «живі» текстури, природні відтінки та натуральні матеріали, що дарують приємні тактильні відчуття. Не дивно, що назву для проєкту архітектори обрали відповідну — True house. Тут за словами авторів «мінімум дизайну, максимум площин та відкритих стін».
Апартаменти, у яких нині проживають замовники були сформовані з двох сусідніх квартир. Архітектори не захотіли розбивати новоутворений простір на окремі приміщення, й ось як аргументують це рішення:
«Ми створили великий хол у центрі апартаментів та залишили його вільним. Тепер там діти катаються на велосипедах, грають у футбол та бігають із собакою. Також у холі є прихована зона гардеробу з відкритою шафою для взуття. Тут власник зберігає свою колекцію кросівок, які виглядають, немов артоб'єкти», – розповідає керівник бюро Ольга Богданова.
Архітектори передбачили систему освітлення холу, що дає змогу змінювати сценарій, з огляду на потреби мешканців квартири. Основою для цього стала довга штанга від бренду Flos, на яку кріпляться світильники різних типів: від спрямованого до розсіяного світла.
Завершенням холу стала кухня, виконана в спокійних тонах із кількома кольоровими вкрапленнями. Одне з них — вимикачі та електроустановки німецького бренду JUNG яскравого червоного кольору. Дизайнери зробили вибір на користь класичної моделі JUNG LS 990 з колекції Les Couleurs® Le Corbusier. Цю ж модель обрали і для інших просторів, проте в класичному білому виконанні.
«У цьому інтер'єрі все було по-справжньому. Якщо електрофурнітура, то акцентна. Серія Le Corbusier від JUNG одразу помітна — 63 виразні кольори, з яких ми обрали найяскравіший. Бути сміливим і нічого не боятися — дуже важлива якість для архітекторів», — коментує Ольга Богданова.
Підлога холу та кухні встелена плиткою з ефектом Terazza. Корпусні меблі цих приміщень виконані за ескізами архітекторів української компанії Blanc.
Вісь холу умовно ділить квартиру на дві зони: дитячу та дорослу. Перша складається з трьох кімнат, обладнаних для двох синів та дочки, ванної та гардеробної. Дитячі виконані в приглушених відтінках теракоти, зеленого та синього кольорів, а для дверей кімнат обрали насичені кольори.
Яскравим акцентом оселі стали килими українського бренду OLK_Manufactory. Головний декоративний елемент спальні господарів — масивні керамічні кактуси та сині крісла від компанії Gubi.
У квартирі немає телевізорів, лише проєктор у вітальні. Ще одна особливість цього житла — система «розумний будинок», що інтегрована в простір та керується власниками з гаджетів.
Дизайнери мали на меті втілити проєкт квартири в ключі сухого мінімалізму. Та під час його реалізації команда Bogdanova Bureau врахувала всі потреби та побажання кожного з мешканців апартаментів.
Фото: Евгений Авраменко
Читайте також: Ater.architects: дворівнева квартира для молодої родини.
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Подія - Ищу идею Parkova: гармонія історії та сучасності в львівському інтер’єрі Інтер'єр квартири на вулиці Парковій у Львові поєднує в собі елегантність старовинної архітектури та сучасний комфорт. Проєкт, розроблений дизайнеркою Іриною Білоган, трансформує житловий простір, зберігаючи унікальні історичні елементи та додаючи нові акценти. Просторі кімнати, вдало підібрані меблі та деталі, що розповідають історію, створюють атмосферу, в якій хочеться жити.
-
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Вибір редакції - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.