True house: квартира для сім'ї з трьома дітьми від Bogdanova Bureau
HIS
Відмінність Bogdanova Bureau — власний, сформований стиль. Команді вдаються інтер'єри, не обділені декором, водночас чисті, легкі та справжні. Про квартиру, яку команда Bogdanova Bureau на чолі з Ольгою Богдановою створила для сім'ї з трьома дітьми, можна з упевненістю сказати: нічого зайвого та все по-справжньому. Чому так? Читайте далі, і про все дізнаєтеся.
Родина, про оселю котрої сьогодні йтиме мова, звернулася до дизайнерів із проханням створити дім мрії. А мріяло подружжя з трьома дітьми про інтер’єр з елементами лофту, де все мало б бути true: справжні «живі» текстури, природні відтінки та натуральні матеріали, що дарують приємні тактильні відчуття. Не дивно, що назву для проєкту архітектори обрали відповідну — True house. Тут за словами авторів «мінімум дизайну, максимум площин та відкритих стін».
Апартаменти, у яких нині проживають замовники були сформовані з двох сусідніх квартир. Архітектори не захотіли розбивати новоутворений простір на окремі приміщення, й ось як аргументують це рішення:
«Ми створили великий хол у центрі апартаментів та залишили його вільним. Тепер там діти катаються на велосипедах, грають у футбол та бігають із собакою. Також у холі є прихована зона гардеробу з відкритою шафою для взуття. Тут власник зберігає свою колекцію кросівок, які виглядають, немов артоб'єкти», – розповідає керівник бюро Ольга Богданова.
Архітектори передбачили систему освітлення холу, що дає змогу змінювати сценарій, з огляду на потреби мешканців квартири. Основою для цього стала довга штанга від бренду Flos, на яку кріпляться світильники різних типів: від спрямованого до розсіяного світла.
Завершенням холу стала кухня, виконана в спокійних тонах із кількома кольоровими вкрапленнями. Одне з них — вимикачі та електроустановки німецького бренду JUNG яскравого червоного кольору. Дизайнери зробили вибір на користь класичної моделі JUNG LS 990 з колекції Les Couleurs® Le Corbusier. Цю ж модель обрали і для інших просторів, проте в класичному білому виконанні.
«У цьому інтер'єрі все було по-справжньому. Якщо електрофурнітура, то акцентна. Серія Le Corbusier від JUNG одразу помітна — 63 виразні кольори, з яких ми обрали найяскравіший. Бути сміливим і нічого не боятися — дуже важлива якість для архітекторів», — коментує Ольга Богданова.
Підлога холу та кухні встелена плиткою з ефектом Terazza. Корпусні меблі цих приміщень виконані за ескізами архітекторів української компанії Blanc.
Вісь холу умовно ділить квартиру на дві зони: дитячу та дорослу. Перша складається з трьох кімнат, обладнаних для двох синів та дочки, ванної та гардеробної. Дитячі виконані в приглушених відтінках теракоти, зеленого та синього кольорів, а для дверей кімнат обрали насичені кольори.
Яскравим акцентом оселі стали килими українського бренду OLK_Manufactory. Головний декоративний елемент спальні господарів — масивні керамічні кактуси та сині крісла від компанії Gubi.
У квартирі немає телевізорів, лише проєктор у вітальні. Ще одна особливість цього житла — система «розумний будинок», що інтегрована в простір та керується власниками з гаджетів.
Дизайнери мали на меті втілити проєкт квартири в ключі сухого мінімалізму. Та під час його реалізації команда Bogdanova Bureau врахувала всі потреби та побажання кожного з мешканців апартаментів.
Фото: Евгений Авраменко
Читайте також: Ater.architects: дворівнева квартира для молодої родини.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.