SECTOR GYM в Ивано-Франковске от OlDem design lab
HIS
Тренажерный зал общей площадью 350 кв.м. располагается на цокольном этаже высотного здания. Именно локация этого объекта определила его дизайн: вариант стилизации под подземный паркинг подошел как нельзя лучше.
Над дизайном спортзала работала местная студия OlDem design lab во главе с Олегом Демчуком и декоратор Ярема Стецик. Перед авторским коллективом стояла лишь одна задача, поставленная заказчиком, ― создать интерьер в урбанистическом стиле. Чтобы осуществить желание владельца SECTOR GYM и не нарушить функциональную концепцию заведения, авторы сделали выбор в пользу простых и натуральных материалов: металла, бетона и дерева.
Напольное покрытие представлено двух видов: плитка «под бетон» и спортивная резина в тренировочной зоне. Белая плитка с черными швами, которая присуща многим пространствам общественной среды (например, метро) стала основным отделочным материалом стен. Мебельный ансамбль представлен простыми незамысловатыми конструкциями из дерева и металла (стеллаж, барная стойка, ящики в раздевалке). В качестве дополнительного декора дизайнеры решили также использовать и нынче популярные европаллеты, металлические бочки и прочую «урбанистическую» упаковочную тару.
Стены офиса окрасили в серый оттенок, чуть светлее цвета натурального бетона. Желтый стал дополнительным и был выбран по аналогии с «парковочной» концепцией. Графитовый черный же расставил акценты и стал основным в нанесении на стены мотивационных надписей, которые также выполнены в «уличном» стиле.
Фото: Денис Овчар
-
Реновація Театру Франка: поєднання мистецтва, історії та сучасності
Подія - Ищу идею Простір для практик зцілення та внутрішнього спокою від Ольги Фрадіної У серці історичного Подолу Києва розташований простір, що служить не тільки місцем для практик зцілення, а й осередком для глибокого внутрішнього зв’язку з емоційним і фізичним благополуччям. Цей холістичний центр став притулком серед метушні міста, місцем, де душа може розслабитись, а тіло відновитись. Проект почався з ідеї створити універсальний простір для йоги, медитації, цигун, реікі, акупунктури та інших практик емоційної рівноваги. Цей простір — не просто студія; це місце, де створюється громада людей, що працюють над собою і своїм самопочуттям. Головна концепція дизайну — це обволікаюча атмосфера, яка дозволяє зосередитись на внутрішніх переживаннях.
-
Herzog & de Meuron: дитячий лікарняний комплекс у Цюриху
Архітектура - Ищу идею Затишок харківського бренду: інтерʼєр шоуруму Vika Adamska від IK-architect Шоурум українського бренду Vika Adamska зазнав руйнувань у березні 2022 року: вибухова хвиля пошкодила вікна, а пряме влучання у верхні поверхи призвело до його затоплення. Після стабілізації ситуації в Харкові власниця бренду Вікторія Адамська разом із командою архітектурного бюро IK-architects відновила простір шоуруму. На початку 2024 року оновлений шоурум знову відкрився для відвідувачів за адресою вул. Ярослава Мудрого, 5.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Стоматологія EDEL LEICHT: вишукана легкість та екологічна свідомість від ZIKZAK Architects
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Вибір редакції -
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
Перша бібліотека українських матеріалів відкриється в Києві під час ДВРЗ Design Days
-
KAJI GALLERY: дім японського мистецтва від MAKHNO Studio