Мистецький центр в Брукліні від Herzog & de Meuron
HIS
Швейцарська архітектурна студія Herzog & de Meuron перетворила руїни 115-річної електростанції на центр мистецтв. Він розташований у Брукліні й тепер називається Powerhouse Arts.
Всесвітньовідоме бюро не тільки відреставрувало, а й повністю переобладнало електростанцію. Цьому передував довгий період дезактивації самого майданчика вздовж каналу Гованус у Брукліні. Архітектори залишили стіни єдиної споруди, що залишилася на ділянці, і перетворили її на шестиповерховий центр, зберігши оригінальні деталі. Електростанція, яка обслуговувала транспортну систему, була виведена з експлуатації ще в 1950-х роках і з часом стала місцем, де місцеві художники вправлялися в мистецтві графіті.
У 2010 році було вирішено очистити забруднений промисловий майданчик, реконструювати цегляний блок машинного залу і повернути знесену котельню: цим і зайнялося бюро Herzog & de Meuron. Котельню звели на історичному фундаменті й оздобили червоним бетоном у тон історичній цеглі. Фасад машинного залу зберіг кладку і арочні вікна, типові для промислових будівель початку ХХ століття.
З'єднує дві будівлі вертикальна службова стіна. Більшість художніх майстерень розташовані вздовж неї, але на різних рівнях залежно від призначення. Наприклад, столярний та слюсарний цехи ближче до першого поверху, зон завантаження, а керамічний і малярний — вище, ближче до витяжних виходів.
План машинного залу ширший і займає величезний простір — у великому залі, розташованому на третьому поверсі, є деталі, пов'язані з історією будівлі, зокрема відкриті відремонтовані сталеві ферми, пофарбовані в червоний колір, і графіті на цегляних стінах. Мотив відреставрованих сталевих деталей і відкритих цегляних стін, покритих графіті, можна знайти у всіх інтер'єрах.
Фото: Iwan Baan
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau
-
8SUN RESORT: прихисток для закоханих від студії MAKHNO та SAI ARCHITECTS
Дизайн у подорожах -
Комплекс соціального житла в Брукліні за проєктом Studio Libeskind
Архітектура -
ШІ за мотивами «Дюни»: Arrakis Palaces від дизайн-студії NK INTERIOR
Ідея