Крихітна квартира для мами та двох малюків від faino decor
HIS
Дизайнерка Христина Власова та архітектор Нікіта Власов, студія faino decor, переобладнали крихітну вбиту квартиру площею 21,2 кв. метрів у комфортне та затишне житло для молодої мами та її дітей-погодків. На це авторам проєкту знадобилося 2 роки та карт-бланш від замовниці.
Щоб облаштувати цю крихітну квартиру, faino decor довелося все зруйнувати та створити заново. Цього разу дизайнери мали справу з темною та страшною квартирою, що розташована на Печерську, неподалік ботсаду, яка не бачила ремонту з моменту своєї появи — 70-х років минулого століття. Внаслідок перепланування крихітна квартира площею 21,2 кв. метрів "піднабрала" до 28 квадратів.
Насамперед Христина та Нікіта винесли всі перегородки та приєднали до житлової площі балкон. Квартира була настільки маленькою, що жодної опорної конструкції всередині не було. Потім автори розпланували простір таким чином, аби забезпечити максимум функції та комфорту: розширили санвузол, передбачили необхідні системи зберігання, а також вписали велике мамине ліжко, на яке, як і раніше, вкладаються поспати й діти. Комфортний розкладний стіл для всіх потреб одразу – також був у списку to do list: за ним їдять, роблять уроки, працюють та зустрічають гостей.
«У нас був повний карт-бланш та довіра замовниці. А оскільки Марина багато часу прожила у Швеції та абсолютно закохана в цю країну, то ще й проблем із вибором стилістики не було — однозначно Скандинавія. Білі стіни, білі меблі, світле дерево. Для затишку та індивідуалізації простору – різний яскравий текстиль та предмети мистецтва – графіка Нікіти Власова, авторська кераміка Марії Шуб, Сергія Махна та Сергія Горбаня», – коментує Христина.
У коридорі дизайнери трохи похуліганили та для оздоблення стін вибрали яскраві шпалери з мавпочками. На те є вагомий аргумент: оскільки це прохідна зона, ризик «перевтоми» від екстравагантного принту майже відсутня, при цьому малюнок заряджає, коли повертаєшся додому, чи навпаки – налаштовує на вихід у місто.
До перепланування
Після
Фото: Никита Власов
Читайте також: Легкий класичний інтер‘єр в умовах сучасної архітектури від faino decor.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.