Інтер’єр крамниці одягу для вагітних жінок від студії Sergey Makhno Architects
HIS
Крамниця одягу для вагітних жінок Mona Moon – це інтер’єрний проект української студії Sergey Makhno Architects, особливістю якого стало те, що колектив дизайнерів, роботи яких відрізняються мінімалістичним та навіть брутальним стилем, було залучено до розробки магазину із дуже «ніжною» продукцією.
Зрештою, інтер’єр вийшов зовсім не сухий, з правильною геометрією простору та кремовим стриманим декором. Автори мали дуже мало часу на створення цього проекту. Попередня студія запропонувала замовнику класичний стиль з вензелями і багетами, від якого довелося відмовитися, бо це не відповідало поглядам клієнтів, а час, між тим, минав.
Головний простір магазину має чотири зони. Вони умовно розділені завдяки геометричним формам, але сам простір Mona Moon залишається цілісним. Інтер’єр було декоровано авторськими керамічними світильниками «Парасольки», гігантським маком у центрі простору та люстрами у прихованій кухні.
Архітектор проекту, Ігор Тихий, що працював над магазином, коментуючи свою роботу зауважив, що поставив перед собою завдання скомбінувати поняття мінімалізму, правильної геометрії, але з більш м’якими лініями та текстурами. Так в інтер’єрі з’явилася композиція з геометричних форм, виконана в рожевому кольорі та ультрамарині. За словами автора, Mona Moon відрізняється від класичних магазинів жіночого одягу тим, що якщо зняти з вішаків одяг для вагітних, прибрати «вагітних» манекенів та повісити дитячий або жіночий одяг, змін особливо і не відчуєш.
«Немає поняття «для вагітних», — каже Ігор Тихий, — «Спершу – грамотне рішення, а потім – деталі, нюанси, особлива атмосфера, що націлені на аудиторію».
Фото: Андрей Авдеенко.
Читайте также: Сергей Махно: «Ошибаться – не стыдно, стыдно ничего не делать» (начало).
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
- Ищу идею Затишок харківського бренду: інтерʼєр шоуруму Vika Adamska від IK-architect Шоурум українського бренду Vika Adamska зазнав руйнувань у березні 2022 року: вибухова хвиля пошкодила вікна, а пряме влучання у верхні поверхи призвело до його затоплення. Після стабілізації ситуації в Харкові власниця бренду Вікторія Адамська разом із командою архітектурного бюро IK-architects відновила простір шоуруму. На початку 2024 року оновлений шоурум знову відкрився для відвідувачів за адресою вул. Ярослава Мудрого, 5.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Вибір редакції - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції