Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD
HIS
Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
Концепція цього закладу – це п’ять різних барів у межах одного приміщення площею 400 квадратних метрів. Завдяки такому підходу гості можуть уникнути скупчення, вільно пересуватися та знаходити коктейлі, що відповідають їхньому настрою та вподобанням. Це своєрідний баркроулінг, не виходячи з приміщення. Інтер’єр Hram – це поєднання вугільного чорного, світлого дерева, рудої шкіри та неполірованої міді. Усі ці елементи створюють атмосферу, де кожна деталь нагадує про сакральність та символіку.
«Для нас Hram – це більше, ніж черговий якісний інтер’єр, це passion project. Створюючи цей простір, ми були сміливими та втілили весь досвід, який здобували протягом майже 20 років роботи в комерційному дизайні. Ідея закладу народилася у 2021 році. З тих пір концепція змінилася декілька разів від максимально зухвалої та епатажної до поміркованої, щоб врешті зупинитися десь посередині цих двох крайнощів», – ділиться арт-директор YOD Group Дмитро Бонеско.
«Смоук Бар», що знаходиться біля входу, пропонує міцні коктейлі з димком. Поруч – зона для паління з потужною вентиляцією, яка забезпечує комфорт відвідувачів у всьому закладі. Пройшовши трохи далі, гості можуть спостерігати за нижнім рівнем – головним залом із двома барами.
Головний зал відкривається через двоє сходів: одні ведуть безпосередньо до центру, а інші – до зони біля вбиралень. Центральне місце тут займає бар «Вітраж», що пропонує тематичні коктейлі, натхненні гріхами та спокутою. За міксологом розміщений вражаючий вітраж із зображенням людських гріхів, який завдяки світлу надає простору бурштиновий відтінок.
«Центрум бар» – острівна конструкція з різьбленим дерев’яним фасадом, що відображає готичний стиль. Його унікальна особливість – мобільність: конструкцію можна пересувати, створюючи більше простору під час концертів та подій. Аналогів такому рішенню в Україні немає.
DJ-пульт також розташований на подіумі зі старих амбарних дошок. За ним – декоративна конструкція у вигляді органу, що підкреслює стиль закладу.
За органом розміщений «Хайд-Бар» – прихована зона для приватних подій із власним баром, DJ-пультом та ексклюзивними елементами декору: зелені мармурові столики, шкіряні крісла, унікальні полички для пляшок, надруковані на 3D-принтері. Звукоізоляція зроблена так, щоб гості могли насолоджуватися атмосферою, не відчуваючи шуму ззовні.
П’ятий сервісний бар працює за лаштунками, допомагаючи розвантажувати основні бари під час пікових годин.
Команда закладу – це Dream Team з шести професіоналів, які втілили всі свої навички, щоб створити простір, що вражає як інтер’єром, так і концепцією.
Фото: Андрій Безуглов
- Ищу идею "Пивний простір" MOVA: інноваційний проєкт крафтової пивоварні в Дніпрі від Balbek Bureau "Пивний Простір" MOVA – це не просто пивоварня, а масштабний культурний комплекс, який вдало поєднує гастрономію, мистецтво та сучасну індустріальну естетику. Розташований у серці Дніпра, цей проєкт перетворив колишню промислову зону на центр притягання для місцевих жителів та туристів, де можна не тільки насолодитися крафтовим пивом, а й зануритись у культурні події, оглянути музей пивоваріння або просто провести час з родиною у комфортному середовищі.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції -
PIXI від Belenko Design: простір, що оживає з кожним ритмом
Вибір редакції - Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.