H-House: заміський будинок для відпочинку від Klochenko Architects
HIS
Архітектори Клоченко Максим та Дар’я Провіз спроєктували заміський будинок площею 112 кв. метрів. Сучасний маєток, призначений для сезонного відпочинку, розташувався на мальовничому березі Дніпра. Перед командою Klochenko Architects стояло завдання створити сповнений світлом та повітрям легкий інтер'єр, що сприяє відпочинку та єднанню з природою. Детальніше про проєкт автори розповідають далі.
Цінності
Наші клієнти мріяли про будинок за містом для спокійного відпочинку та перезавантаження. Будинок, де вони могли б насолоджуватися життям з родиною та друзями. Тому перед нами постала задача – створити простір, в якому було б затишно відпочивати як удвох, так і великою компанією.
Читайте також: Klochenko Architects: гостьовий будинок на березі Дніпра
Основна функція будинку – короткотривалий відпочинок у будь-яку пору року. Оскільки можливість відпочивати на відкритому повітрі та насолоджуватися природою, на наш погляд, є головною перевагою заміського маєтку, ми створили декілька зон на ділянці: терасу з відкритою вуличною кухнею, місце для барбекю, окремо розташовану терасу з сауною та чанами.
Локація
Ділянка знаходиться на березі Дніпра, у селі Майорка, Дніпропетровської області. Ця ділянка відрізняється значним перепадом висот, який ми використали задля створення терасованих зон відпочинку. Такий підхід дозволив нам ефективно використати рельєф місцевості, забезпечити приватність для кожної функціональної зони та відкрити вид на річку з будь-якого місця відпочинку.
Планування
План будинку розроблений з урахуванням видовженої форми, що простягається вздовж берега, для забезпечення панорамного виду з усіх кімнат. Архітектурна композиція маєтку складається з трьох об'ємів: двох блоків спальних кімнат та центральної частини з кухнею та вітальнею.
Особливість тимчасової оселі – повністю скляна стіна, розвернута на схід. Вітальній та гостьові блоки мають прямий доступ до просторої тераси, розташованої перед будинком. Це дозволяє максимально насолоджуватися краєвидом та природою навколо.
Будівництво
Через геологічні особливості ділянки та бажання клієнтів мати теплу підлогу в усьому будинку, ми вирішили обрати шведську утеплену плиту для фундаменту. Каркас будинку був зведений з заводських дерев'яних панелей, які були завезені та змонтовані на місці. Такий підхід дозволив нам забезпечити якісну й теплу основу для будинку, а також зберегти час і витрати на будівництво.
Основні матеріали оздоблення інтер’єру – глиняна декоративне тинькування у поєднанні з деревом. В екстер’єрі ми використали термомодифіковану сосну та крашені панелі ЦСП.
Ми хотіли поєднати атмосферу традиційних для України оздоблювальних теплих матеріалів інтер’єру зі скандинавським холодним екстер’єром, оскільки наші замовники – інтернаціональна пара, і їх будинок – це відображенням їх культурних цінностей та характеру.
Конструктор: Максим Колесников
Генпідрядник: Олексій Божко
Фотограф: Олександр Ангеловський
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Подія -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архітектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Вибір редакції - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
- Ищу идею Krasnyk House: котедж у Карпатах Архітектори Аліна Саніна та Сергій Губарь звернулися до витоків гуцульської архітектури, щоб побудувати невеликий сучасний котедж у самому серці Карпат. Дворівневий будинок розташований у селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області. Проста і лаконічна конструкція, що має характерні риси традиційних дерев'яних будівель, виконана з сучасних і довговічних матеріалів, які гарантують комфорт та затишок, тим самим сприяють розвитку туризму в регіоні.
-
Бруталістська вілла в Мексиці за проєктом Espacio 18 Arquitectura
-
14.02.2024 06:12Архітектура
Проєкт, який випереджає час: Lake House від студії MAKHNO
- Ищу идею Haven: заміський будинок від студії martins Процес проєктування цього приватного заміського будинку, що розташувався у мальовничому місці під Києвом, поміж сосен та водойми, розпочався з глибокого аналізу особливостей ділянки. Розміри ділянки та її охоронні обмеження стали визначальними у формуванні концепції забудови.