Довгоочікуване оновлення у столиці: Пейзажну алею та Поділ сполучили сходами
HIS
Київ зустрічає оновлення в сфері локального урбанізму. Одна з найприємніших новин для киян, що по-справжньому люблять своє місто – це, звичайно, відкриття оновлених сходів з Пейзажної алеї на Поділ, що відбулося учора. Сходи ведуть до урочища Гончарі-Кожум’яки та є початком великого туристичного маршруту, що у майбутньому повинен з’єднати Пейзажну алею з Аркою дружби народів.
Проект реконструкції сходів в історичному місці, довжина яких складає більше 200 м, було реалізовано трохи менше ніж за рік. Над проектом працювало понад 500 людей, включаючи замовника, генерального підрядника та багато інших.
Конструкція нових сходів складається із 247 сходинок. Ввечері на сходах вмикається LED освітлення. Окрім цього, було проведено роботи з укріплення схилів та встановлення камер відеоспостереження. Сходи обладнані зонами доступу до Wi-Fi та вбиральнею. План реконструкції передбачав також створення оглядових майданчиків, встановлення нових лав та урн, вуличного освітлення.
Голова Шевченківської районної адміністрації міста Києва, Олег Гаряга, говорячи про реконструкцію, відмітив на своїй сторінці у мрежі facebook, що «це був окремий виклик, але завдяки спільним зусиллям маємо таку красу», додавши що «проект був реалізований та втілений завдяки активній співпраці влади з громадою».
Фото буди взяті зі сторінки Олега Гаряги
Читайте також: Как потратить миллиард или 9 фактов о Мариинском дворце.
Начинающим беттерам порой сложно разобраться во всех терминах и обозначениях букмекерской линии. Например, что такое фора в ставках на футбол или что такое Ф1(0), Ф2(-2.5) – все это и многое другое в статье от профессиональных капперов.-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Подія -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Вибір редакції - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія