Дім кількох поколінь: оновлений інтер’єр заміського будинку
HIS
Цей затишний будинок розташований неподалік від Києва. Він, немов та скарбниця, зберігає прекрасні спогади всіх своїх мешканців, адже бачив долі не одного покоління родини. Власне, аби історія будинку писалася й далі, нинішні мешканці вирішили осучаснити інтер’єр. Єдиною складністю в реалізації завдання став скромний бюджет.
Ледь не кожні вихідні це помещкання збирає у своїх стінах (площа дому 80 кв.м) кілька поколінь однієї родини – батьків, дітей та онуків, аби вони мали змогу разом провести час, поділитися новинами, або при нагоді щось відсвяткувати. Сім'я збирається за обіднім столом, біля каміна, або ж на терасі в теплий час року. Дизайнер-декоратор Юрій Зименко, який разом зі своєю студією працював над осучасненням будинку, не хотів змінювати розташування ключових сюжетних локацій оселі, тому планування будинку залишив колишнім. Зберіг дизайнер і сам «настрій» будинку, ту сімейну атмосферу, яку береже ця дача вже кілька десятків років. Так, вітальню (об’єднану з їдальнею), кухню, дві спальні та ванну оновили шляхом нового оздоблення, колірної палітри, меблів та декоративних предметів.
За основу взяли білий: стеля, стіни та окремі меблі цього кольору майстерно доповнені акцентними деталями – картатим текстилем, контрастним живописом, золотавим освітленням та в тон йому фурнітурою. Аби не просто зберегти пануючий затишок, а й за можливості збагатити його, вибір дизайнерів був зроблений на користь усього натурального: дерева, металу, кераміки, повсті та бавовни. Меблевий ряд сформували з вже існуючих предметів, щось докупили в популярних сучасних магазинах, а щось виготовили на замовлення. Така «меблева поліфонія» сприймається дуже легко, адже має в дизайні одну спільну рису – ненав’язливу шляхетність.
«Ми вирішили використовувати меблі локальних брендів. Одні предмети були виготовлені за нашими ескізами, а інші — вибрані з постійного асортименту. Хотілося, щоб усе виглядало благородно й трохи вінтажно. Власникам будинку такий підхід дуже сподобався, тому ми постаралися реалізувати задумане якомога краще», — завершує розповідь Юрій, керівник Design Studio of Yuriy Zimenko.
Читайте також: Жить для себя: классический интерьер от Юрия Зименко
Фото: Андрій Авдієнко
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
-
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції