Знову насолоджуватися одне одним
HIS
Сімейні апартаменти від дизайнерів Bassano & Sivak design-studio
Зміна життєвих обставин найчастіше тягне за собою і зміну навколишнього простору. Так, одна київська сімейна пара, коли їхня дитина виросла та стала самостійною, вирішила переробити квартиру для трьох людей на апартаменти для двох. Аби зробити квартиру виключно «для себе», її господарі звернулися до послуг професіоналів з інтер’єрного дизайну, а саме до Єви Бассано та Ірини Сівак, відомих як Bassano & Sivak design-studio.
Що потрібно двом близьким людям, що знаходяться на новому, цікавому та приємному етапі сумісного життя? Звичайно ж простір. Саме тому в новому плануванні квартири з’явилася велика кухня-їдальня-вітальня, де завжди приємно бути віч-на-віч чи приймати гостей.
В результаті реконструкції квартира стала не просто новою, вона стала іншою. Дизайнери спроектували в апартаментах зручний гардероб та затишну ванну кімнату. З окремою спальнею зробили інакше – її просто немає, адже замовники хотіли зробити вітальню максимально просторою.
Питання спального місця було вирішено відкидним ліжком. Вдень воно піднімається та виглядає наче шафа. Робоча частина кухні стала менша, оскільки власники апартаментів – це люди, що живуть сучасним динамічним життям та рідко готують вдома.
Важливим фактором успішної реалізації проекту стало те, що замовники вже давно знайомі зі студією Єви Бассано та Ірини Сівак, тому змогли повністю довіритися професіоналам. В свою чергу, Bassano & Sivak design-studio вирішили обрати сучасний французький стиль основним концептуальним напрямком для своєї роботи.
Крім того, інтер’єр цих апартаментів став оригінальним завдяки декільком трендовим рішенням в своєму оформленні. Так в реконструйованій квартирі з’явилися дзеркала в чорних металевих рамах, що спроможні на цікаву гру світла та тіней при обертанні. До того ж, автори інтер’єру самі розробили для проекту частину меблів, як то ліжко-шафа, вбудована кухня, тумба, що стоїть в передпокою.
Щодо матеріалів, використаних у оформленні апартаментів, то тут також – тільки актуальні рішення. А саме: латунні покриття, мозаїка з нержавіючої сталі, мікробетон для робочих поверхонь кухонь, підвіконь та всього санвузла.
Читайте также: Многофункциональный интерьер на 45 квадратах от Sivak+Partners.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.