Затишний мінімалізм від Tomkin design
HIS
Тома та Діма – сім’я та засновники студії Tomkin Design. Разом з командою вони створили проєкт двокімнатної квартири та взяли на себе авторський нагляд за ремонтом. Познайомтесь з фото житла та порівняйте з попередньо запланованими візуалізаціями у статті нижче.
Це двокімнатна квартира площею 72 квадратних метри, яка виконана в авторському стилі — затишний мінімалізм.Він передбачає не тільки продуманість деталей та відсутність зайвого, але й відчуття комфорту вдома.
Реалізація відбувалась з наглядом дизайнерів. Власники житла повністю довірились студії та віддали ключі до повної готовності проєкту.
Кухня-вітальня — це серце квартири. Тут дизайнери розмістили зручний диван та зробили вбудовані місця зберігання
фото / візуалізація
Кухня з нейтральними білими фасадами та частково відкритими верхніми шафами забезпечує легкість та свіжість
фото / візуалізація
Спальні це не тільки місце відпочинку, але й просторі вбудовані шафи для особистих речей та зручний робочий стіл
Санвузол з акцентною плиткою на стіні. Попри невелику площу він залишається функціональним та зручним
фото / візуалізація
Замовники проєкту довірились студії та одразу віддали ключі на весь період ремонту зі словами: «Діма, Тома, зробіть як для себе».
І Tomkin Design впевнені – усе вдалось.
На YouTube каналі засновники Tomkin Design розповіли про технічні фішки цього ремонту та показали кожен куточок детальніше.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.