Я уеду жить в Лондон
Анастасия Белогривцева
Современная интерьерная классика от студии Наталии Поплавской
Владельцы этих стильных апартаментов достаточно часто бывают в Лондоне, поэтому мечтали о жилом пространстве, которое бы регулярно напоминало бы им об этом замечательном мегаполисе. Реализации задуманного способствовал даже открывающийся из окон вид, что ассоциировался у заказчиков с любимым городом.
Над организацией пространства работала Наталия Поплавcкая и коллектив студии NP Interior Design. В распоряжение дизайнера поступило две соседствующие квартиры, площадь которых после объединения составила 180 кв. м. Безусловно, чтобы оправдать все ожидания заказчиков для оформления интерьера Наталья выбрала современную классику как прекрасный дуэт традиционного для Великобритании стиля и современности.
После соединения двух автономных пространств у авторского коллектива получилась очень нестандартная планировка. Безусловно, центром квартиры стала уютная гостиная с большими панорамными окнами. В себе она объединила несколько зон общего пользования: кухню, место отдыха у ТВ с домашним кинотеатром и столовую. Также имеются родительская спальня, две детские, кабинет главы семьи, две гардеробные комнаты, кладовая и санузлы.
Изысканная британская утонченность прослеживается прежде всего в отделке и наполнении данного жилого пространства. Почти все столярные изделия и корпусная мебель были созданы индивидуально для этих апартаментов в соответствии с авторскими эскизами Натальи Поплавской. Из-под руки архитектора также появились и витражи в раздвижных дверях, деревянные стеновые панели буазери в гостиной, мебель для двух детских комнат, и даже кухня итальянской фабрики Scandola требовала принятия Наталией нестандартных решений.
В оформлении зоны домашнего кинотеатра был использован натуральный оникс с подсветкой по периметру конструкции. Благодаря сочетанию массива ореха и серых оттенков очень изысканный облик обрел кабинет, его комплектующие – предметы мебели испанского бренда La Ebanisteria.
Цветовая палитра апартаментов на первый взгляд сдержанная, но по своему образованию весьма сложная. Художница по совместительству, Наталья Поплавская решила сочетать теплые кофейные тона с холодными оттенками. Благодаря такому утонченному цветовому решению, пространство получилось теплым и уютным, но в то же время освежающим и наполненным воздухом.
Фото: Татьяна Коваленко
Читайте также: Дело мастера величает. Частный интерьер от ID4U studio.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Вибір редакції