Всесвітньо відомий архітектор Рейнір де Ґрааф представить свою нову книгу "Мастерплан" в Києві

HIS
Всесвітньо відомий нідерландський архітектор Рейнір де Ґрааф та автор кращого хмарочоса світу Norra tornen представить свою нову книгу "Мастерплан" в Києві. 25 січня 2022 року в Освіторія Хаб відбудеться презентація україномовного видання роману видавництва CANactions. Подія пройде у форматі дискусії з аудиторією, у всіх присутніх буде можливість поставити питання та поспілкуватися з автором.
Архітектурний роман “Мастерплан” розповідає про сліпі амбіції, суперечливу вірність та глибокі сумніви — як свідчення руйнації архітекторського еґо. Книга видана видавництвом CANactions за підтримки девелоперської компанії ENSO.
- Час та дата: 25 січня 2022 року, 19:00
- Локація: Освіторія Хаб, вул.Московська 2, Київ.
- Мова: англійська
- Реєстрація: https://forms.office.com/r/HEba5VK86r
- Подія у Фейсбук: https://fb.me/e/243JrxB45
- Вхід вільний та можливий лише за попередньою реєстрацією, наявністю вакцинації чи негативного ПЛР тесту.
- Подія проходить за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні та девелоперської компанії ENSO.
Про автора:
Нідерландський архітектор Рейнір де Ґрааф – партнер архітектурного бюро OMA та співзасновник аналітичного центру AMO. У 2019 році він вперше відвідав Київ для презентації своєї книги “Чотири стіни та дах” від видавництва CANactions. У 2022 він повертається до столиці України, щоб представити новинку — архітектурний роман “Мастерплан”.
Архітектор працював над багатьма відомими проєктами, серед яких комплекси De Rotterdam (Нідерланди) та Mangalem 21 (Албанія), генеральний план Сколково, головний аеропорт Нідерландів «Схіпол». Рейнір відомий ще й тим, що є автором вежі Norra tornen в Стокгольмі — житлового комплексу, визнаного кращим хмарочосом світу за 2018–2020 роки.
Більше інформації про книги автора від видавництва CANactions : роман “Мастерплан”, “Чотири стіни та дах”.
-
Ищу идею Vyshyto House: автентичний український будинок від MAKHNO Studio Українська автентика, закодована в сучасному дизайні та архітектурі — часті запити замовників MAKHNO Studio. Архітектори вірять, що повага до минулого — запорука свідомого майбутнього. Слідуючи цій філософії, у своєму новому проєкті — приватному будинку Vyshyto — студія MAKHNO спробувала вчергове розкрити українську етнічність, зберігши баланс між національним самовдосконаленням та сучасними візуальними рішеннями.
-
Ищу идею TILDA: маленька квартира з великою душею Маленькі квартири вже давно стали популярним способом інвестицій. Власники цієї квартири придбали нерухомість у київському ЖК «Файна-таун» спеціально для здачі в оренду та звернулися до дизайнерки Ольги Русакової для створення функціонального та комфортного простору. Проєкт назвали на честь акторки Тільди Свінтон: її портрет прикрашає одну зі стін апартаментів.
-
Ищу идею MAD Group: класичний інтер'єр, натхненний природними мотивами Історія цього проєкту розпочалася з купівлі дуже незвичайної квартири. Планування припускало довгий прямокутний простір з двома панорамними вікнами по обох сторонах та приречену на постійну темноту центральну частину. Аби розв'язати цю задачу, дизайнери MAD Group застосували анфіладне планування. У київській квартирі автори проєкту реалізували систему прохідних кімнат та залів, яка часто використовувалася в італійських та французьких палацах.
-
Ищу идею Spaced Studio: квартира 50 кв.м у Greenville Park Команда Spaced Studio на чолі з Оленою Мартинюк оформили інтер'єр компактної квартири у київському Greenville Park. Природні мотиви, використані в колірній гамі та матеріалах, гармонійно поєднуються з сучасністю, відображеною у виборі форм, організації простору та індивідуальному творчому почерку авторів проєкту.
-
Ищу идею Яскрава квартира на продаж від Катерини Крилової Інтер'єр цієї столичної квартири став для дизайнерки Катерини Крилової своєрідною дипломною роботою. Після 3-річного навчання в кількох школах дизайну та декораторських студіях Катерина виступила одночасно автором та замовником цього проєкту. Спочатку декораторка планувала реалізувати інтер'єр та здати квартиру в оренду, та згодом концепція змінилася, і Катерина почала готувати нерухомість на продаж. Про функціональний простір, який, завдяки своєму винятковому дизайну, нагадує артоб'єкт, ми розповідаємо далі.
-
Ищу идею MAD Group: квартира для дизайнера та його родини «Ніщо так не змінює життя людини, як інтер'єр її оселі», – вважає дизайнер Андрій Бочуля, засновник студії MAD Group. За іронією долі, проєкт власної оселі Андрій створював "на колінці" та в перервах між роботою над іншими інтер'єрами. Проте це ніяк не вплинуло на результат: дизайнер втілив усі забаганки своїх близьких та лишив місце для власних експериментів.
-
Ищу идею У джерелах: мінімалістичний інтер'єр від архітектурного бюро BEGAS Тетяна та Юрій Бегас спроєктували інтер'єр київської квартири площею 67 кв. метрів для молодої сім'ї. Основна ідея цього проєкту — легкий сучасний простір з раціональним плануванням та позачасовим дизайном.
-
Ищу идею Dry candy: практична квартира в центрі Києва Архітектор Ілля Товстоног спроєктував інтер'єр квартири площею 60 кв. метрів, що розташована в столичному ЖК Skyline. Основним побажанням замовників став практичний інтер'єр у сучасному стилі, не перевантажений деталями та кольорами.
-
Ищу идею Happiness: харизматичний інтер'єр від Юлії Байдик Початок інтер'єрної історії під назвою Happiness не обіцяв нічого екстраординарного. До дизайнерки Юлії Байдик замовник звернувся з досить тривіальним завданням: створити "перевалкову базу" з бюджетними меблями. Та розвиток сюжету змінив момент затвердження візуалізацій. Побачивши проєкт вітальні власник квартири докорінно змінив роль цієї нерухомості у своєму житті. Зі статусу "перевалкова база" простір перекваліфікувався у «мій дім». Безперечно, усі обмеження були зняті.
-
Ищу идею Хурма: інтер'єр київської квартири від Оксани Долгопятової Квартира площею 84 кв.м розташована в одній з новобудов в історичному центрі столиці. До дизайнерки Оксани Долгопятової звернулася сімейна пара, з якою дівчина вже співпрацювала. Близько 10 років тому дизайнерка розробила для замовників проєкт заміського будинку. На цей раз перед Оксаною постала задача створити інтер'єр квартири для їх дочки.