Всесвітньо відомий архітектор Рейнір де Ґрааф представить свою нову книгу "Мастерплан" в Києві
HIS
Всесвітньо відомий нідерландський архітектор Рейнір де Ґрааф та автор кращого хмарочоса світу Norra tornen представить свою нову книгу "Мастерплан" в Києві. 25 січня 2022 року в Освіторія Хаб відбудеться презентація україномовного видання роману видавництва CANactions. Подія пройде у форматі дискусії з аудиторією, у всіх присутніх буде можливість поставити питання та поспілкуватися з автором.
Архітектурний роман “Мастерплан” розповідає про сліпі амбіції, суперечливу вірність та глибокі сумніви — як свідчення руйнації архітекторського еґо. Книга видана видавництвом CANactions за підтримки девелоперської компанії ENSO.
- Час та дата: 25 січня 2022 року, 19:00
- Локація: Освіторія Хаб, вул.Московська 2, Київ.
- Мова: англійська
- Реєстрація: https://forms.office.com/r/HEba5VK86r
- Подія у Фейсбук: https://fb.me/e/243JrxB45
- Вхід вільний та можливий лише за попередньою реєстрацією, наявністю вакцинації чи негативного ПЛР тесту.
- Подія проходить за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні та девелоперської компанії ENSO.
Про автора:
Нідерландський архітектор Рейнір де Ґрааф – партнер архітектурного бюро OMA та співзасновник аналітичного центру AMO. У 2019 році він вперше відвідав Київ для презентації своєї книги “Чотири стіни та дах” від видавництва CANactions. У 2022 він повертається до столиці України, щоб представити новинку — архітектурний роман “Мастерплан”.
Архітектор працював над багатьма відомими проєктами, серед яких комплекси De Rotterdam (Нідерланди) та Mangalem 21 (Албанія), генеральний план Сколково, головний аеропорт Нідерландів «Схіпол». Рейнір відомий ще й тим, що є автором вежі Norra tornen в Стокгольмі — житлового комплексу, визнаного кращим хмарочосом світу за 2018–2020 роки.
Більше інформації про книги автора від видавництва CANactions : роман “Мастерплан”, “Чотири стіни та дах”.
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Подія -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Вибір редакції - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія