Voxel. Кабіна для карантину від іспанських студентів
HIS
Проєкт, з яким ми хочемо познайомити вас сьогодні, — результат командної роботи студентів Інституту передової архітектури Каталонії, що в Барселоні. Група молодих дослідників спроєктувала та побудувала дерев'яний будиночок для самоізоляції під назвою Voxel.
Площа Voxel — невелика, усього 12 кв.. Ідея побудувати саме таку малу архітектурну форму з'явилася як відповідь на пандемію коронавірусу. За задумом студентів, ця екологічна кабіна — ідеальне місце для самоізоляції (мова йде, про термін у 14 днів). У будинку передбачено усі зручності, які можуть знадобитися у цей період. Не дивно, що і робота над будинком студентами велася у період пандемії (в рамках магістерської програми MAEBB 2019-2020 років). Керівниками проєкту стали Данієль Ібанйос та Вісенте Гуайярт.
Проєкт Voxel — не що інше, як групова магістерська робота в рамках програми Інституту передової архітектури Каталонії (IAAC) в області передових екологічних будівель та біо міст (MAEBB). Ця програма сприяє розвитку практичного підходу до екологічного архітектурного проєктування. «Карантинна кабіна» Voxel розташована недалеко від кампуса Valldaura Labs IAAC в природному парку Кольсерола. У її будівництві студенти використали місцеву деревину.
Фото: Adrià Goula
-
Модерністський шедевр Келвіна Штрауба: будинок у Пасадені за майже 3 мільйона доларів
- Ищу идею Простір для гармонії: як природа, естетика й турбота про собак стали основою сучасного дому Дім для активної жінки та її чотирьох собак у передмісті Києва — це історія про інтеграцію природи у внутрішній простір, увагу до деталей і пошук балансу між естетикою та функціональністю. Архітекторка Олександра Вдовиченко створила інтер’єр, що стає продовженням навколишнього ландшафту та відображає цінності своєї господині.
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Подія -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архітектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Вибір редакції - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії