Вбери свою оселю в «Вишиванку»: спільна колекція меблів від компанії Kassone та художниці Христини Гайдамаки
HIS
Днями в рамках меблевої виставки Interior Mebel 2020 компанія Kassone представила колекцію меблів «Рід», що була створена у співпраці з відомою художницею Христиною Гайдамакою. Про сповнену українським символізмом колекцію та чергову вдалу колаборацію розповідаємо вам далі.
Київська компанія Kassone з понад 10 річним досвідом роботи на меблевому ринку країни добре знає не лише як вгодити замовнику з якісними меблями, а й що йому запропонувати. Вони навчилися виготовляти меблі, які одночасно до смаку пересічному українцю та вибагливому поціновувачу вітчизняного дизайну. Та поки вчилися зрозуміли, яких меблів на ринку не вистачає: легких, якісних, компактних, функціональних, меблів «з душею» та що найважливіше — за розумні гроші. Саме в процесі роздумів народилася колекція «Вишиванка»: ошатна, витончена, практична, доречна у будь-якому інтер’єрі. Та за декілька місяців виробник зрозумів, що й «Вишиванка» може бути не такою традиційною, дещо загадковою та повною смислових навантажень.
Втілити глибокі роздуми вдалося завдяки досвіду Христини Гайдамаки, з якою власники компанії Kassone познайомилися на одній з дизайн-подій. Христина Гайдамака — нащадок відомої династії українських художників Анатолія Гайдамаки та Лариси Міщенко, з 1996 року член Спілки художників України, учасниця національних та міжнародних персональних та колективних виставок. Христина у всій своїй творчості глибоко переживає та трансформує символізм, вібрації української землі у сучасне, ритмічне та енергетичне художнє зображення. Роботи, на яких вона це виражає, представлені в галереях і приватних колекціях України, США, Канади, Італії, Македонії, Хорватії, Голландії, Франції, ОАЕ. Завдяки особистому захопленню та професійному баченню Христині вже вдалося реалізувати колекцію килимів «Осоння» з брендом Zv’yazani. Нині талант та особисті дослідження українського образотворчого мистецтва художниці знадобилися у створенні колекції меблів «Рід» для компанії Kassone.
Основою для дизайну фасадів меблів стало живописне полотно художниці під назвою «Радетелі» — український старослов'янізм, що у сучасному виконані звучить як «вартові рідної землі». В сюжет полотна лягли трипільські символи, скіфська культура, обереги та українська вишивка.
«Ми хочемо, щоб наша спільна «Вишиванка» не просто прикрашала, а й захищала ваш дім як справжній оберіг!», — коментують творці колекції та вже планують поповнення модельного ряду.
Читайте також: Жіноча п’ятірка на січневому салоні Maison&Objet 2020 в Парижі.
-
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Подія -
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA interior design у Тернополі
Вибір редакції -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Ідея -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Подія - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.
-
Відбудова Херсона: конкурс Resilient Cities: Ukraine на найкраще бачення майбутнього міста з використанням Autodesk Forma
Промо -
Відродження мистецької спадщини: воркшоп "Ближче. Мозаїка України"
Подія -
Panoptikum Collections на Maison et Objet: сила українського колекційного дизайну
Подія
Ідея. Матеріал. Форма. Конкурс на кращий дизайн предмета інтер'єру від ALPI
Київ, .
22 July 2016, 16:00