V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві

HIS
Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
Вектором проєкту стала геометрія. Правильні форми простежуються скрізь: у світильниках із круглими силуетами, в обробці стіни прямокутними панелями, скляних перегородках та геометрично вивірених пропорціях корпусних меблів. Щоправда, підходили до формування такого правильного дизайну авторки з відчуттям балансу та рівноваги: аби замовники відчували себе гармонійно в новому житлі, у якости привабливих похибок були використані теплий на дотик текстиль, фактури неотесаного каменю та чимало живої флористики.
На першому поверсі облаштували окремий господарський блок, у якому розташували комфортну спальню, зону відпочинку господарів, ванну кімнату та інші технічні приміщення. Основним акцентом простору стали сходи, до зони яких інтегрували «техаський куточок» у вигляді кактусів та каміння — це було побажанням власників. На підтримку настрою дикого весту створили ліпну стіну, яка стала транзитом між першим та другим поверхами.
Зону коридору клієнт бачив довгою та приглушеною, з унікальними світловими сценаріями. Для здійснення такого побажання у стелю інтегрували світильники зі світлодіодними вбудованими модулями. Таким чином, на підлозі утворилися цікаві світлові плями. Господарський блок першого поверху складають санвузол з душовою та широкою функціональною зоною, чоловіча та жіноча (з макіяжним столиком) вбиральні.
Дитячу кімнату важливо було зробити нейтральною, оскільки під час ремонту пара ще чекала на малюка. У простір інтегрували велике ліжко, на якому спочатку буде зручно спати мамі з малюком, а потім і самій дитині. Над ліжком розмістили світильник, при спрямованому світлі якого йому буде комфортно читати книжки. Функціональну зону оформили у вигляді довгого столу вздовж вікна. Також тут розмістили великі полиці, які плавно переходять до зонованої шафи. Усередині цієї зони оформили ігровий простір — м'яке коло, яке асоціюватиметься у малюка зі своїм особистим затишним простором.
При вході на наступний рівень пентхаусу розташувалася акцентна зелена зона — «жива стіна» з натуральними рослинами, автоматичною системою поливу та правильним спрямованим освітленням. Другий поверх також роззонували на кілька частин: зону чоловічого кабінету з каміном, зону відпочинку, кухню-студію та великий гостьовий санвузол. З простору на другому поверсі облаштували 2 виходи на терасу.
На кухні дизайнери інтегрували винну зону, оформили широке робоче місце і невеликий практичний «острівець». Для комфорту встановили напівпрозорі ролети. А крім звукової системи, також зробили канальне кондиціювання, що дуже зручно для підтримання необхідної температури повітря.
Основний задум гостьового санвузла, який хотіли імплементувати замовники, полягала в приглушеному світлі та створенні ефекту печери. Щоб витримати такий настрій, розмістили мінімальну кількість джерел освітлення. Логічним продовженням санвузла стала душова кабіна зі шторкою у стелю у металевому профілі з графітовим склом. Завдяки такому прийому приміщення стало вищим.
Клієнти мріяли про терасу з накриттям, на якій можна було б смажити м'ясо на барбекю та пити вино, проводячи затишні вечори у компанії друзів та рідних. Для цього дизайнери поділили терасу на криту та відкриту частини. На критій клієнтам V.Concept буде можливість на м'яких диванах насолодитися ранковою кавою, а на відкритій частині, серед зелені та злаків, під шум фонтанів ідеально проводжати теплі вечори.
Читайте також: Calm: умеренный и безмятежный интерьер от V. Concept studio.
-
Ищу идею Інтер'єр львівської квартири від Teplyy design У 2018 році львівська студія Teplyy design розробила дизайн-проєкт квартири для молодої родини. У 2020, після здачі будинку, команді дизайнерів на чолі з Юрієм Теплим вдалося реалізовували його без змін, адже їх задум абсолютно не втратив актуальності.
-
Ищу идею Хурма: інтер'єр київської квартири від Оксани Долгопятової Квартира площею 84 кв.м розташована в одній з новобудов в історичному центрі столиці. До дизайнерки Оксани Долгопятової звернулася сімейна пара, з якою дівчина вже співпрацювала. Близько 10 років тому дизайнерка розробила для замовників проєкт заміського будинку. На цей раз перед Оксаною постала задача створити інтер'єр квартири для їх дочки.
-
Ищу идею Інтер’єр квартири на Воздвиженці від Ксені Буци Проєкт цієї столичної квартири передбачав об'єднання двох сусідніх, тож робота над плануванням була копіткою. У результаті дизайнерці Ксені Буці вдалося організувати зручну логістику на 127 кв. метрах та, крім загальних зон, розмістити по приватній кімнаті для кожного члена родини, реалізувати мрію господині – містку гардеробну, і все це згідно зі стилістичними вподобаннями замовників. Детальніше про проєкт розповідає сама дизайнерка.
-
Ищу идею DOTS: інтер'єр квартири від Alta Idea Design Studio Ця столична квартира площею 53 кв. метрів купувалась для здачі в оренду. Перед дизайнеркою Юлією Байдик стояло завдання створити універсальний, проте атмосферний інтер'єр та при цьому вкластися в бюджет. Про проєкт DOTS та авторські дизайн-рішення Юлія розповідає далі.
-
Ищу идею Квартира з мансардою в історичній частині Києва Реставровані вінтажні меблі, панно зі старовинного паркету, традиційна гуцульська скриня, ручна вишивка, світильники з бахромою та з пап'є-маше, хенмейди від українських дизайнерів, художників та ремісників – все органічно поєдналося в одному просторі 106 м2. Про квартиру на Подолі, дизайн якої реалізувала студія faino decor, розповідають її автори – Христина та Микита Власови.
-
Ищу идею Затишний мінімалізм від Tomkin design Тома та Діма – сім’я та засновники студії Tomkin Design. Разом з командою вони створили проєкт двокімнатної квартири та взяли на себе авторський нагляд за ремонтом. Познайомтесь з фото житла та порівняйте з попередньо запланованими візуалізаціями у статті нижче.