Українець переміг у всесвітньому конкурсі архітектурно-фантастичних проектів Fairy Tales 2017
Вітаємо харків’янина Михайла Пономаренка з перемогою в міжнародному архітектурному конкурсі Fairy Tales 2017! Чим йому вдалося вразити журі, читайте далі.

Ева Шилингер
15-02-2017 13:10
Конкурс Fairy Tales четвертий рік поспіль збирає архітекторів, дизайнерів, письменників, інженерів, художників-ілюстраторів та креативних людей інших професій, які здатні нестандартно мислити та фантазувати. Їхнє завдання – написати коротку утопічну історію, в основу якої буде покладено архітектурний або дизайн-проект. Свою «казку» учасники мають проілюструвати п’ятьма зображеннями. Напевно, ви здивуєтесь: до чого тут казки? Як кажуть організатори конкурсу, історія завжди покладена в основу будь-якого архітектурного проекту. Та й сам процес проектування багато в чому подібний до розвитку сюжету якої-небудь казки. До того ж вдалий архітектурний чи дизайн-проект нерідко народжується із фантазій.
Журі конкурсу – професійні архітектори, серед яких чимало відомих імен, наприклад, італійський архітектор та головний редактор профільних видань Stefano Boeri або американський ландшафтний архітектор Michael Van Valkenburgh. Перед ними стоїть задача переглянути всі роботи та визначити кращі. До речі, це не так вже й легко – наприклад, минулого року в конкурсі взяли участь понад 1500 осіб із 67 країн світу.
Переможцем Fairy Tales 2017 став український дизайнер Михайло Пономаренко, який наразі працює в американській ландшафтно-архітектурній фірмі EDSA. Робота Михайла називається Last Day. У дивовижних ілюстраціях Пономаренку вдалося поєднати класичні пейзажі з фантастичними об’єктами, які цілком органічно вплітаються в сюжет. Це варто побачити на власні очі. А от прочитати архітектурну казку автора можна на сайті організатора конкурсу: http://blankspaceproject.com/.
Перше місце: Михайло Пономаренко, «Last Day»
Друге місце: Terrence Hector «City Walkers»
Третє місце: Ariane Merle d’Aubigné & Jean Maleyrat, «Up Above»
Читайте также: «Что вы тут понастраивали!», или 10 самых ненавистных зданий в мире.
Крісло з розеткою Plump
Диван з розеткою Plump
Стілець Doppio
Стілець Tube
Крісло Corner
Диван Corner
Стілець Корса Х чорного кольору
Стілець Корса лапка
Стілець Корса Х
Стілець Пломбір SE 7509
Кухонний стілець 03В
Стілець Орто новий
Стіл розкладний Бронко HPL top slide
Кухонний стілець 03Б
Стілець Корса
Стіл розкладний Бронко стільниця шпон
Стілець Floki new black
Стілець Mamont soft natural
Стілець Otis натуральний Anthology 7 Mocca
Стілець Motti

25 October 2017, 19:00,
Київ

04 October 2017, 19:00,
Київ

31 October 2017, 19:00,
Київ

27 September 2017, 10:00,
Київ

31 August 2017, 10:00,
Київ

05 August 2017, 10:00,
Київ

28 July 2017, 14:00,
Київ

07 July 2017, 10:00,
Київ

13 June 2017, 17:30,
Київ

16 June 2017, 16:00,
Київ