У пошуках балансу: інтер'єр київських апартаментів від студії U-Style
Анастасия Белогривцева
З чого починається житловий інтер'єр? Кожен дизайнер відповість, що в першу чергу з замовника. Саме замовник задає орієнтири та визначає для дизайнера точки відліку. Але що робити, якщо квартиру одразу після ремонту планують продати й замовника як такого поки не існує? Які обрати рішення, на чому загострити увагу? Саме з такою ситуацією не так давно зіткнулася київська студія інтер'єрного дизайну U-Style і її керівник Динара Юсупова.
Маючи великий досвід в роботі з приватними інтер'єрами, Динара Юсупова вирішила створити універсальний проект, в якому кожен обов'язково знайде щось для себе. А почалося все, як це зазвичай буває, — з планувального рішення.
Загальна площа квартири (164 кв. м) дозволяла розмістити тут як кілька поколінь родини, так і одну молоду сім'ю, організувавши її побут таким чином, щоб в просторі знайшлося місце для їх гостей. Саме тому в квартирі три спальні та стільки ж ванних кімнат. Але спершу майбутній господар квартири або його гість потрапляє в передпокій з містким вбудованим гардеробом. Об'єднує транзитні та приватні зони — загальна частина квартири: вітальня, яку автор проекту поєднала з кухнею та їдальнею. Тут же знаходиться барна зона або зона для сніданків.
Чому ж проект отримав назву «У пошуку балансу»? Вся річ у тому, що дизайнер створювала універсальний простір і в його оформленні використовувала відразу два стилі: класику та мінімалізм. Такий підхід дозволив врахувати в інтер'єрі переваги мешканців, які звикли до різних стилів та темпів життя. Класика тут проявляється у витриманій симетрії, в ліпнині на стінах, формах предметів, фактурах тканин і їх відтінках. Мінімалізм формують білий колір стін, ультрамодні меблі, сучасне технічне оснащення і, звичайно ж, оптимальна для даного простору кількість предметів. Як і було задумано, інтер'єр вийшов збалансованим. Мікс елементів двох популярних інтер'єрних манер відправляє нас до робіт французьких чи італійських дизайнерів, які, як і Динара Юсупова завжди шукають оптимальне рішення. Шукають і знаходять.
Фото: Сергій Полюшко
Читайте также: Простота и роскошь. Интерьер квартиры для продажи от студии U-Style.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.