Толока в Голосіївському парку столиці: «зелена ініціатива» компанії YourFoRest
HIS
Раціональне й усвідомлене використання ресурсів та можливе їх відновлення — дизайн-принцип, що забезпечує екологічну стабільність на тривалу перспективу. За основу його беруть не лише провідні європейські бренди, а й вітчизняні компанії. Днями команда YourFoRest в рамках своєї sustainable-ініціативи провела щорічний івент — осінню толоку, на якій YourFoRest разом з друзями та партнерами висадили молоді дерева в Голосіївському парку столиці. За 6 років існування «зеленої ініціативи» від YourFoRest вже висаджено понад 120 дерев у Києві та Київській області.
Компанія YourFoRest виробляє стінові панелі та меблі з натурального дерева. Її місія — створювати продукти з екологічної деревини, популяризувати нову українську архітектуру та ідеї свідомого споживання. 23 жовтня команда бренду зібрала своїх друзів — партнерів, дизайнерів та представників медіа, аби висадити в Голосіївському парку столиці 12 молодих дубів.
«Ми виділяємо частину коштів з кожного нашого продажу на відновлення зеленого ресурсу країни. Ми впевнені, що важливо не тільки споживати екологічно, але й дбати про наступні покоління. І мене тішить думка, що через 10-15 років я зможу прийти до Голосіївського парку разом зі своїми дітьми та онуками, та показати цілу алею вже зрілих дубів, яка з’явилася там спільними зусиллями клієнтів, партнерів та друзів YourFoRest», — каже Юлія Корельська, засновниця та CEO YourFoRest.
«Цього року мені вдалося відвідати толоку разом з родиною. Для мене було важливо показати своїй п’ятирічній доньці, що природа потребує нашого захисту, і що кожен може долучитися до великої справи. Екологічність — впевнений тренд в архітектурі нового часу і ми раді, що є частиною цього тренду», — каже Александріна Лукач, шеф-дизайнер Intemporary Design Studio.
YourFoRest вважає, що долучатися до ініціативи добре не тільки фінансовим вкладом, а й працею — у такий спосіб ми вчимося відчувати нерозривний зв’язок з природою та розуміємо, що всі ми — єдина екосистема.
«Толока з YourFoRest — це вже гарна традиція для нашої родини. Я співпрацюю з YourFoRest декілька років і повністю поділяю їх погляд на роботу: сьогодні ми маємо працювати так, щоб завтра нашим дітям жилося краще. Для мене толока — це коло однодумців та гарно проведений час», — коментує дизайнерка Анна Луговська.
«Екологічність — впливова тенденція в дизайні сьогодення. Я дуже дякую YourFoRest за їх ініціативу та можливість долучитися до проєкту. Усвідомлене споживання та толоки, як ця, мають стати еко-звичками прогресивних українців, каже Анастасія Бєлогривцева, шеф-редактор HIS.UA.
Для YourFoRest щорічна толока — це не лише про екологію, але завжди про тімбілдінг.
«Зібратися разом у вихідний зі співробітниками, познайомитися з їхніми сім’ями, дітьми, собаками — це найкращий спосіб зміцнити стосунки в колективі. Ми поділяємо спільний погляд на роботу та стаємо ближчими одне до одного. А фізична праця на свіжому повітрі — завжди корисна ідея», — ділиться своїми враженнями Артем, архітектор команди YourFoRest.
YourFoRest дякує за підтримку Київзеленбуд та запрошує усіх охочих приєднатися до ініціативи наступного року!
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.