SVITLO APARTMENT: інтер'єр київської квартири від MAKHNO Studio
HIS
Простір, де досить багато світла для того, щоб бачити, і досить темряви, щоб відчувати.
SVITLO APARTMENT — унікальний простір площею 222 кв.м у столичному ЖК Tetris Hall, де зустрічаються мистецтво й функціональність, краса та практичність, енергії власників і гостей дому, світло й тінь.
Перед командою MAKHNO Studio постала нетривіальна задача: об’єднати в одну три окремі квартири. Та так, щоб SVITLO відчувалося єдиним і цільним – великий дім з окремими зонами для господарів оселі, їх малечі, а також гостей. Маючи три окремі квартири на поверсі, архітектори кардинально перепланували їх та об’єднали в єдину зручну систему. При тому зберегли розташування несучих стін, опор та інших елементів, дотримуючись всіх правил і найдетальніших проєктних вимог. Кожен архітектор знає, це дуже не просто. У підсумку SVITLO складається з 13 приміщень, що формують три зони: господу власників з робочими та вечірніми покоями; дитячий простір; гостьову зону з вітальнею, спальнею та окремим санвузлом.
Дизайн та оздоблення апартаментів базується на прийомах світлового мистецтва. Тут MAKHNO Studio врахували природне освітлення і його зміну протягом доби, та доповнили власним світловим дизайном. Разом з тим, підібравши поверхні, що граються зі світловими потоками, перетворюючи на захопливі, але ненав’язливі візерунки.
«Об’єднати два десятки приміщень в одни зручний й затишний простір — цікава задача, ще цікавіша — зробити його різноманітним, живим і красиво-мінливим» — коментують MAKHNO Studio.
SVITLO зустрічає величезною вітальнею, де застільні посиденьки поєднуються з опочинком під панорамним видом на столицю. Виготовлені в стародавній японській техніці раку, лампи CHRUST дарують глибоке тепле світло, що лагідно розливається у вечірній домашній благодаті.
Поруч — крісло BUBALUS, яке грає в гру ілюзій, адже нагадує вишуканий витвір мистецтва, проте є зручним і функціональним. Місце повсякчасного комфорту у такому мінливому світі.
Світильник OCHI — втілення креативності MAKHNO Product — осяює сердечну розмову чи неспішний мовчазний відпочинок благородним приємним світлом.
Охоронець цього дому, красивий і величний DIDO — він витвір мистецтва, втілення сучасної зооморфної кераміки, зроблений вручну за аутентичними техніками в наших гончарних майстернях. Такі живуть в найвідоміших галереях світу і тут, у SVITLO.
Робочий кабінет об’єднує публічну і приватну частину апартаментів. Строгість меблів урівноважують артоб’єкти від MAKHNO Product. Спальня господарів втілює принципи SVITLO-гри: WIND та KVITKA — природна гармонія світла, зафіксована в кераміці.
WIND — плитка, що вміє ловити й перенаправляти промені, наче вітрило бриз. Завдяки особливій динамічній формі, гра сяйва та тіні оживляє стіни вишуканими візерунками. Перетворюючи денне чи нічне світло на художню ілюмінацію.
KVITKA — лампа, яку обожнюють. Мідна або керамічна, вона вражає своїм об’ємом і кількістю медового світла, що випромінюється, наче пилок.
За склом затишна ванна кімната господарів оселі, що має свої таємниці, та їх домовилися не розголошувати.
SVITLO APARTMENT — взірець того, як мистецтво життя скеровує буденність. Ледь помітно, м’яко і дуже красиво.
Автори показали нам ледь не всі таємниці цього місця, та не все SVITLO має бути назагал. Тому залишимо простір для темряви й інтимності.
Читайте також: Vyshyto House: автентичний український будинок від MAKHNO Studio.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.