Стильный антизомби дом под Варшавой от архитектора Robert Konieczny
Ева Шилингер
Ни обычные грабители, ни даже зомби-апокалипсис не страшны владельцам этого стильного дома-бункера, спроектированного польским бюро KWK Promes и архитектором Robert Konieczny. Всем параноикам обязательно к ознакомлению!
Польский Safe House можно смело назвать одним из самых неприступных домов в мире. Максимальный уровень безопасности – именно такое главное пожелание озвучил клиент, обратившийся в KWK Promes. Кто этот человек и что ему известно – остается только догадываться. Но решение, предложенное архитектором Robert Konieczny, свидетельствует о том, что стандартные меры безопасности показались заказчику недостаточными.
Safe House – это трансформер, который по желанию хозяина из вполне обычного современного дома, площадью 2500 м², может превращаться в неприступную крепость. А точнее – в бункер без окон и дверей. Это возможно благодаря мобильным панелям. В случае приступа паранойи (или реальной опасности) достаточно нажать пару кнопок на пульте и эти панели полностью скроют все потенциальные зоны доступа в строение.
Применение современных технологий делает дом полностью энергонезависимым. Так что, если зомби догадаются отключить электричество, чтобы таким образом выманить жильцов, их коварный план не сработает.
Читайте также: Логово маньяка. В США пытаются продать дом из «Молчания ягнят».
-
Модерністський шедевр Келвіна Штрауба: будинок у Пасадені за майже 3 мільйона доларів
- Ищу идею Простір для гармонії: як природа, естетика й турбота про собак стали основою сучасного дому Дім для активної жінки та її чотирьох собак у передмісті Києва — це історія про інтеграцію природи у внутрішній простір, увагу до деталей і пошук балансу між естетикою та функціональністю. Архітекторка Олександра Вдовиченко створила інтер’єр, що стає продовженням навколишнього ландшафту та відображає цінності своєї господині.
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Подія -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архітектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Вибір редакції - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії