Сладкий, но не гадкий
Макс Божко
В убранстве кондитерских допустимы разные вольности: никто не обвинит дизайнера в слишком розовых стенах или чересчур фисташковых диванах. Как в новой чайной в Токио, принадлежащей известной французской сети Ladurée.
Автором интерьера токийской Ladurée стала «королева цвета» Индиа Мадави, которая успела за два прошедших года проникнуться философией этого старинного кондитерского дома. В 2016-м Мадави сделала «сладкий» интерьер в Женеве, а в 2017-м – в Лос-Анджелесе.
Интерьер Ladurée в Лос-Анджелесе
Интерьер Ladurée в Женеве
Интерьер Ladurée в Женеве
Первая кондитерская Ladurée открылась в 1862 году. Славу ей принесло ноу-хау – именно в Ladurée в середине 20 века первыми соединили с помощью крема два пирожных «макарон» и произвели на свет новый стандарт изготовления этого десерта, ставший со временем традиционным. Сегодня Ladurée продают 15 тысяч своих макаронов в день по всему миру. Долгое время интерьеры кондитерских были подчеркнуто роскошными – в версальском стиле, с позолотой и хрусталем. Пока волна модернизации с целью привлечения молодого поколения сладкоежек не докатилась и до старушки Ladurée.
Оттенки зеленого, розового и фиолетового, так же как сочетание черного и белого цветов составляют основу бренд-бука Ladurée. Раньше они использовались главным образом в упаковке и прочей айдентике. Индиа Мадави ввела их активно в интерьер чайной в Женеве и теперь экспериментирует с разными интерпретациями «кондитерской» гаммы, материалами, формами и фактурами. В Токио на вишневых стенах по воле дизайнера «распустились» лампы в форме цветов, а потолочный свет решен в виде воздушных белых меренг.
«Ladurée это сад наслаждений. Я хотела, чтобы в Токио появилось очень французское по духу место, в котором можно будет испытать незабываемый опыт», – говорит дизайнер о своем новом «кондитерском» опыте.
Интерьер Ladurée в Токио
Интерьер Ladurée в Токио
Интерьер Ladurée в Токио
Ladurée в Токио
Читайте также: Проект Monochrome в Бруклине: когда за реставрацию промышленного здания берется смелая художница.
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Вибір редакції - Ищу идею Bonne Bouche: кав’ярня як новий тренд міського простору Кав’ярня Bonne Bouche, розташована у самому серці Могилева-Подільського, стала яскравим прикладом того, як сучасний дизайн може змінювати обличчя міста. Цей жвавий простір, що належить великому кондитерському дому, розмістився на першому поверсі типової пострадянської житлової будівлі. Проте завдяки зусиллям дизайнерської команди YOD Group простір вдалося інтегрувати в міський контекст так, що він став місцем тяжіння для мешканців та гостей міста.
-
Перша бібліотека українських матеріалів відкриється в Києві під час ДВРЗ Design Days
-
KAJI GALLERY: дім японського мистецтва від MAKHNO Studio
- Ищу идею Спортивна студія STAN від Dubrovska Studio Студія STAN, заснована професійною балериною Марією Дрейгаупт у центрі Києва, призначена для жінок, які шукають гармонію через йогу та баре. Вона втілює елегантність і виразність особистості, створюючи простір для самовираження. Назва "Stan" походить від латинського STAN, що символізує фізичний стан або внутрішню готовність до трансформації. Про трансформації, яких зазнав простір STAN, над яким працювала команда Dubrovska Studio, читайте далі.
- Ищу идею Для сонячних днів та медових ночей: готельний комплекс 8SUN RESORT від українських дизайнерів Українська команда MAKHNO представляє новий проєкт 8SUN — ідеальне місце відпочинку для закоханих, розташоване на узбережжі казкового острова Балі в теплому Індійському океані. Незвичайний дизайн інтерʼєру готелю та мистецтво роблять простір чудовим місцем для проведення весільних церемоній та медових місяців молодят, а також тих, хто шукає спокою у найкрасивішому місці на Землі.
- Ищу идею Українська команда Znak Design здобула срібну перемогу в International Architecture & Design Awards 2024 за інтер’єр київського ресторану Студія дизайну та архітектури Znak Design здобула срібну нагороду на престижному конкурсі International Architecture & Design Awards 2024, який щорічно організовує міжнародна спільнота дизайнерів та архітекторів The Architecture & Design Community. Ця премія, що вже третій рік поспіль відзначає найкращі роботи у сфері інтер’єрного, архітектурного, продуктового та комунікаційного дизайну, є однією з найавторитетніших у світі. У 2024 році проєкти учасників оцінювали провідні дизайнери і архітектори з 17 країн світу.
-
13 Laser Clinic від Temp Project: якби на космічному кораблі був салон краси
Вибір редакції - Ищу идею Музей Науки у Львові: 2000 кв. м інтерактиву та розваг від Sanina Arch Club Згадайте свої найперші захопливі досліди в науці. Можливо, це була дитяча машинка, яку ви розбирали та збирали знову, або шкільний лабораторний експеримент, що залишив по собі незабутні враження. Музей Науки у Львові, створений Sanina Arch Club, приводить ці емоції до життя на новому рівні.
- Ищу идею Львівська CUKIERNIA: відродження кондитерської легенди Проєкт CUKIERNIA — це трансформація легендарної львівської кондитерської, заснованої у 2000 році. Розташована на першому поверсі історичної будівлі в центрі міста, Cukiernia завоювала популярність завдяки аристократичному шарму та вишуканій якості десертів за старовинними рецептами. Свою роботу над проєктом команда YOD розпочали з пошуку нових значень та символів для Cukiernia. Для дизайнерів було важливо не лише оновити дизайн, а й переосмислити загальну концепцію, надати іконічному бренду свіжої енергії. Водночас було важливо зберегти ДНК цього місця, тонко визначивши неперервність традиції як одну з його ключових цінностей.