Скарб за стіною
Анастасия Белогривцева
Під час будівельних робіт у паризькому бутіку Oscar de la Renta, робочі натрапили на загадкове художнє полотно. Експерти припускають, що картина була написала орієнтовно у XVII. Як довго та чому витвір мистецтва ховався під старою обшивкою стіни, читайте нижче.
Відкриттю паризького шоуруму американського бренду Oscar de la Renta передувала дорогоцінна знахідка. Під час ремонтних робіт у приміщенні майбутнього бутіка, будівельники знайшли (як би це абсурдно не звучало) картину XVII сторіччя. Трапилося це ще два місяці тому, проте загалу повідомити власники вирішили лише вчора. За цей час зі знахідкою встигли попрацювати експерти, які й встановили орієнтовний вік картини. Так, полотно площею 3 на 6 метрів, що було написано близько 300 років тому, знайшли приклеєним до стіни одного з приміщень по Рю де Мариньян. Власники вважають, що під обшивку картину сховали під час Другої світової війни.
Відкриття бутіка у Парижі планували здійснити цього тижня, та через коштовну та «вибагливу» у ремонті та дизайні знахідку святкова вечірка відбудеться не раніше травня 2019. Окрім віку роботи експерти встановили, що демонтаж картини майже неможливий: по-перше, невідомий метод кріплення, по-друге, високий ризик того, що під час демонтажу полотно може бути пошкоджене. Наразі дизайнери інтер’єру бутіка адаптують його відповідно картині, а фахівці з реставрації працюють над її відновленням.
Як повідомляє New York Times, фахівець зі старовинних полотен Стефан Пінта встановив, що картину написав художник Арнульд де Вує, який свого часу працював з художником Шарлем ле Брюном — першим придворним живописцем Людовика XIV і дизайнером інтер'єрів Версаля.
Читайте також: «Ukrainian Design Brands vol.2», або що демонструють українці на січневому Maison&Objet.
- Ищу идею Затишок харківського бренду: інтерʼєр шоуруму Vika Adamska від IK-architect Шоурум українського бренду Vika Adamska зазнав руйнувань у березні 2022 року: вибухова хвиля пошкодила вікна, а пряме влучання у верхні поверхи призвело до його затоплення. Після стабілізації ситуації в Харкові власниця бренду Вікторія Адамська разом із командою архітектурного бюро IK-architects відновила простір шоуруму. На початку 2024 року оновлений шоурум знову відкрився для відвідувачів за адресою вул. Ярослава Мудрого, 5.
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Вибір редакції -
Просочений духом лісу та гір: магазин для альпіністів у Пекіні
-
MVRDV для Tiffany & Co: фасад бутика з переробленого океанського пластика
- Ищу идею Шоурум CHER’17: віртуальна естетика від студії Tempproject Новий простір українського бренду CHER’17 відкрився на одній з центральних вулиць столиці, на першому поверсі будинку, збудованого у другій половині XIX століття. Перед дизайнеркою Анастасією Темпінською стояла задача створити флагманський магазин, що проявить характер бренду та підвищить його статус.
- Ищу идею Шоурум the Coat. Дизайн від Rina Lovko Studio Над проєктом шоуруму українського бренду the Coat, заснованого у 2014 році Катериною Сільченко, працювали Ріна Ловко та Дарина Шпурик. Джерелом натхнення для дизайнерів стали жінки: сильні, пристрасні та делікатні водночас.
-
Louis Vuitton x Yayoi Kusama: друга зіркова колаборація
-
Дизайн книжного магазина в Пекине от X + LIVING
-
Ювелирный заплыв: бутик-бассейн на Миконосе
-
В мире Вилли Вонка: 11 кондитерских со всего мира
Огляд