Шале в большом городе
Анастасия Белогривцева
Мужской интерьер от дизайн-студия Lauri Brothers
Владелец этой столичной квартиры – молодой, успешный мужчина, который ужеI при первой встрече с дизайнерами дал понять, что знает, чего хочет от будущего интерьера. Среди его главных пожеланий — обязательное окно в санузле (эта поставленная задача стала причиной кардинальной перепланировки пространства), обильное использование натуральных материалов, а также немного грубоватых, «истинно мужских» текстур. Помимо этого пространство нужно было сделать экологичным и применить новейшие технологические решения в этой области. За реализацию вышеперечисленных требований взялись Юрий и Сергей Лаури (дизайн-студия Lauri Brothers).
Квартира общей площадью 78,5 кв.м располагается в Оболонском районе Киева. Ее стандартная планировка (три смежные комнаты) в результате трансформаций стала более комфортной для жизни, а полезная площадь квартиры увеличилась на 1 кв.м. Дизайнеры не ограничились лишь сносом лишних перегородок, для достижения задуманного Юрий и Сергей поменяли кухню и санузлы местами. В итоге было получено комфортное жилое пространство, в котором центральную часть занимает просторная гостевая зона (26 кв.м), объединенная с кухней (12 кв.м). По обе стороны гостиной расположились спальня с гардеробом (24 кв.м) и просто огромная по меркам квартиры ванная комната с окном (11 кв.м). Входная группа представлена небольшой прихожей (5 кв.м) с вместительным шкафом для верхней одежды и обуви (1,5 кв.м).
В оформлении интерьера авторы решили остановиться на стилистике шале, где царит максимальная простота и экологичность. Воссоздать загородную обстановку в условиях довольно небольшой городской квартиры задача сложная, но для профессионалов легко выполнимая. Деревянная отделка, обилие зелени, плитка «под кирпич», натуральная штукатурка, экологически чистые краски стали непривзойденными помощниками для команды Lauri Brothers.
Световая инсталляция из матового стекла и деревянных элементов украшает одну из стен гостиной. Последнюю от кухонной зоны отделяет винный шкаф и барная стойка с держателем бокалов. Этот интерьерный аксессуар, а также металлические светильники в гостиной (над обеденным столом, над фитостеной, бра возле картин) – дело рук украинской компании St.4. В вопросах инженерии особое внимание было уделено вентиляции воздуха, применена система климат-контроля, а также подогрев пола. В квартире есть два биокамина – в спальной и ванной комнатах.
Черная ванна диаметром 1,6 м установлена на подиуме, тропический душ — с несколькими вариантами подсветки струи воды. Зона туалета отделена за счет оригинальной деревянной перегородки.
Фото: Сабухи Новрузов и Арсен Столяров
Читайте также: Austrian brick&oak: інтер’єр львівських апартаментів.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Вибір редакції