RIVA – квартира у Києві для молодої сім'ї

HIS
Дизайн-студія Buro 21 спроєктували квартиру 135 кв. метрів у ЖК Park Stone з вікновидом на Дніпро та правий берег столиці. Проєкт RIVA – це сучасна квартира для молодої сім’ї з дитиною, яка цінує в інтер’єрі гармонію стилю та комфорту.
Простір площею 135 кв.м поділено на кілька основних зон – спальня, дитяча кімната, 2 санвузли, кухня-вітальня та обідня зона. Так само, в приміщенні є простора гардеробна, прихована за дерев’яною панеллю в спальні, що візуально не навантажує простір, надаючи йому особливий акцент. Кожне приміщення розкриває свою історію та має унікальну колірну капсулу. При цьому загальний трендовий образ квартири було професійно збережено.
Над інтер'єром працювала Ната Куц.
«Нашим завданням було сформувати сучасний простір та особливу атмосферу, щоб замовники змогли б повною мірою назвати житло «своїм домом», — коментує дизайнерка.
Центр домашньої атмосфери – простора кухня-вітальня, кольорова гама якої наповнена контрастами та гармонією, а обрані прямі лінії та геометрія в інтер’єрі роблять його ще більш витонченим та ідеальним для відпочинку.
Спальня – простір, який несе в собі атмосферу спокою та умиротворення: виважена сіра палітра, ідеальне поєднання матеріалів та їх фактурності, затишне ліжко, що створює яскравий акцент завдяки коричневій оббивці – кожна деталь уособлює комфорт та естетичність приміщення.
Дитяча кімната для юної принцеси, з властивим пудровим відтінком, розкриває світ дитячих фантазій. Декоративна панель робить приміщення об’ємніим та легким у сприйнятті.
«У проекті RIVA ми втілили основні побажання замовника, подбавши про кожну деталь, та створили сучасне та стильне житло для комфортного життя всієї родини», — завершує Ната.
Фото: Сергій Савченко
Читайте також: Buro 21: уютная квартира для сдачи в аренду.
-
Ищу идею GREY: інтер'єр для молодої пари від Алли Абрамової Дизайнерка Алла Абрамова оформила квартиру 35 кв. метрів у ЖК А52. Лаконічний сірий інтер'єр з ефектом оксамитової скриньки служить для замовників — молодої пари — ідеальним місцем для навчання, роботи та відпочинку.
-
Ищу идею Квартира з видом на ботанічний сад: інтер'єр від Олени Юдіної Особливість цієї київської квартири – її неперевершене розташування. З панорамних вікон вітальні відкривається неповторний вид: крони дерев міського ботанічного парку, немов килимом, застеляють горизонт, а неба, здається, можна торкнутися рукою. Колись цей пейзаж підкорив замовників та повпливав на купівлю нерухомості. Згодом у нього закохалася й дизайнерка Олена Юдіна.
-
Ищу идею Design Studio of Yuriy Zimenko: квартира на Пушкінській Настрій цієї невеликої, але затишної квартири задає історія будинку, в якому вона розташована. Міська садиба в центрі Києва, на вулиці Пушкінській, була збудована в 1898 році за проєктом Андрія-Фердинанда Краусса, улюбленого архітектора столичної шляхти кінця XIX — початку XX століть. Серед інших його робіт — неоготичний «Замок Річарда Левове Серце» на Андріївському узвозі, Бессарабський квартал, будинки на Рейтарській, Великій Васильківській та інших вулицях. Тому перед дизайнером Юрієм Зіменко стояло завдання створити не просто зручний та сучасний інтер'єр, а гармонійній архітектурі будинку простір.
-
Ищу идею Офіс компанії AB GAMES від Bolshakova interiors Перед Bolshakova interiors стояло завдання створити динамічний простір, де працівники могли б залюбки та у повному комфорті створювати нові віртуальні світи. Як того і хотів, замовник отримав сучасний інтер’єр вирішений у помірно-мінімалістичній стилістиці, але з властивою команді AB Games креативною ДНК у кожному кутку.
-
Ищу идею Чарівність ретро: інтер'єр київської квартири від Яни Молодих Історія цієї квартири розпочалася зі знайомства замовниці з дизайнеркою Яною Молодих в instagram. Дівчина шукала спеціаліста і випадково натрапила на роботи Яни в мережі. Попри поради та рекомендації подруг, замовниця наважилася на співпрацю саме з Яною, тому що закохалася в її авторський стиль.
-
Ищу идею Колір в інтер'єрі: квартира музиканта від Alta Idea Design Studio Ця компактна квартира розташована в Києві. Її площа складає 59 кв. метрів, а інтер’єр створювався для музиканта. Простір мав стати частиною його натхнення, місцем сили, а найголовніше – бути комфортним, стильним та у міру яскравим. Задачу вирішила дієва формула від дизайнерки Юлії Байдик: трохи скандинавського спокою, ще більше яскравих, але не кричущих відтінків, наостанок – продумані деталі та оригінальний декор. У результаті замовники мають сучасний лаконічний простір, наповнений змістом та омріяною атмосферою.