Понад 100 фотографів з різних країн представлять свої роботи на Photo Kyiv Fair
Анастасия Белогривцева
З 1 по 4 листопада в Києві пройде Photo Kyiv Fair – ярмарок, що об'єднає іменитих фотографів, арт-кураторів і галеристів з усього світу
На 4 дні Київ вдруге стане домом для міжнародної ярмарки фотографії. Цього року Photo Kyiv Fair 2018 пройде в новій стильній локації — CHICAGO Central House (вул. Антоновича, 44). На території в 2500 квадратних метрів буде представлено понад 500 фотографій музейного рівня, свої роботи покажуть понад 100 фотографів з усього світу. Тільки протягом 4-х днів в Україні можна буде побачити роботи таких зірок світової фотографії, як Масао Ямамото, який заново відкрив світові скарбниці східної філософії, та Майкла Кенна, який прославився на весь світ завдяки своїм чорно-білим пейзажам. До речі, роботи цих майстрів можна буде не тільки побачити, а й придбати на стенді Барселонської галереї Valid Foto BCN Gallery.
Іванна Бертран, керівний директор Photo Kyiv Fair:
«Можливість привезти колекції таких галерей, як Барселонська Valid Foto BCN Gallery або паризька Karavan Gallery — це дійсно подія! До того ж, тільки на Photo Kyiv Fair можна буде побачити унікальні роботи з приватних колекцій і колекційні фотокниги, відвідати майстер-класи від кращих експертів в області фотографії.»
Анна Савицька, арт-директор Photo Kyiv Fair:
«Головна мета ярмарку — розвиток ринку фотомистецтва в Україні, в цілому, а також допомога українським фотографам в удосконаленні їх талантів, налагодження комунікації між ними і галереями України та Європи. Ми сподіваємося, що сам ярмарок підвищить впізнаваність української школи фотографії в світовому контексті.»
Крім самої виставки всі чотири дні на Photo Kyiv Fair буде працювати спеціальна освітня програма, під час якої експерти з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів проведуть лекції і дадуть відповіді на питання публіки. Серед почесних гостей ярмарку директор Фотографічного Центру Женеви Йорг Бадер; фотограф, арт-директор щорічного паризького фотофестивалю La Quatrième Image Раед Баувая; директор Форуму документальної фотографії COALMINE і куратор Швейцарського фонду фотографії (Fotostiftung Schweiz) Саша Реннер; засновник і директор незалежного видавництва Schilt Publishing Маартен Шильт і багато інших.
Дмитро Богачук, арт-фотограф, куратор освітніх програм Photo Kyiv Fair:
«В цьому році ми намагаємося створити дійсно унікальну програму для відвідувачів. Окрема гордість – лекторій. Він буде однаково цікавий професійним фотографам, фотолюбителям і колекціонерам. Ми дізнаємося як працюють Швейцарський фонд фотографії та щорічний паризький фотофестиваль, поговоримо про знамениту Харківській школі, і тому, як утворюється ціна фотографії в галереї і на аукціоні.»
У рамках проведення Photo Kyiv Fair 2018 також відбудеться урочисте нагородження переможців премії Bird in Flight Prize «За новаторський підхід до створення фотоісторії». Заплановані кураторські екскурсії, робота секції з арт-видавництвами, візуальної та фото книгою.
Квитки на ярмарок можна буде придбати на вході або в електронному вигляді. Усі публічні заходи і спеціальна програма лекторію входять у вартість вхідного квитка. Квитки: 100 грн. вхідний | 200 грн. абонемент на 4 дні. Вхід вільний: для людей з інвалідністю, ветеранам АТО, дітям до 12 років. Часи роботи ярмарку: четвер з 12.00 до 20.00, п'ятниця — з 12.00 до 20.00; субота — з 12:00 до 22.00; неділя — з 12:00 до 18.00.
Олег Тістол. З проекту Терикон, фото, 2011
Oleg Tistol. From the Slagheap project, photo, 2011
Представлено ABRAMOVYCH.ART
Роман Мінін. З проекту TistolFM, фото, 2017
Roman Minin. From the TistolFM project, photo, 2017
Представлено ABRAMOVYCH.ART
Author: Iris Kivisalu
Series: PORCELAIN CHINA I
Year: 2018
Представлено OKAPI GALLERY
Sergei Sviatchenko. From the series Creating a new Story, photocollage on found book pages, C-print, 110 x 80, 2017
Сергій Святченко. Із серії Створюючи нові історії, фотоколаж на знайдених книжкових сторінках, С-принт, 110 х 80, 2017
Представлено ABRAMOVYCH.ART
Автор: Ната Попова / Nata Popova
Назва: Кімната / A Room
Рік створення: 2013
Представлено BROVDI ART
Білл Брандт/Bill Brandt
Назва/Title: Белгравія, Лондон, 1951/Belgravia, London, 1951
Розмір/Size: 72x102 cm
Рік/Year: 1951
Представлено Brucie Collections Gallery
Борис Савєльєв/Boris Savelev
Знак телефона/Sign of phone 2012
Мультишаровий пігментний друк на алюмінії/multilayered pigment print, mounted on aluminium, 35x52 cm
Представлено Галерея на Штейнбарга
Дмитро Богачук, Простiр свiтла, 150x100 cм, 2018
Dimitri Bogachuk Space of life, 150x100 cm, 2018
Представлено Apart11
Руслан Сингаєвський, Над простором, 2017
Ruslan Synhaiewsky, Above Space, 2017
Представлено ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив
Читайте також: Краса природи в дзеркальних відображеннях фотографа Себастьяна Маньяні.
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Подія -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Вибір редакції - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія -
Мовчазні свідки: фотопроєкт Мануеля Альвареса Дієстро про кондиціонери
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія