Полігональний дизайн від французів з Peripheriques Architectes
Анастасия Белогривцева
Культурний центр на північному заході Франції
Над концептом та дизайном проекту культурного центру з назвою «Espace Culturel de La Hague» працювала паризька студія Peripheriques Architectes. Ця досить незвичайна архітектурна споруда розташована в місті Бомон-Гаага на північному заході Франції. Конструкція будівлі центру відрізняється поміж інших, в першу чергу, сучасним полігональним дизайном своїх фасадів. Зовнішня частина конструкції, що постійно привертає увагу перехожих та гостей культурного центру, виконана з червоних перфорованих металевих листів трикутної форми, які розташовуються та з'єднуються один з іншим під різними кутами, створюючи сітку з полігонів.
Цей полігональний дизайн дуже нагадує собою конструкцію з ліній і багатокутників, які утворюються при створенні комп'ютерних 3D-моделей. Завдяки перфорації в металевих панелях, всередину будівлі без будь-яких проблем проникає природне освітлення. Крім того, така перфорація дозволяє спостерігати за дійством, що коїться надворі з середини будівлі та навпаки, а також робить всю конструкцію помітно прозорішою і візуально легшою.
Культурний центр «Espace Culturel de La Hague» займає площу близько 2 500 кв. м. (довжина будівлі становить 43 м, висота — 11 м) і являє собою творчий майданчик для музикантів, танцюристів, артистів театру та інших представників творчих професій. Саме тут креативні люди не тільки Франції, але і всього світу зможуть зустрічатися, спілкуватися та, безумовно, проводити свої творчі заходи. Власне саме цей фактор вплинув на дизайн споруди: сучасний, креативний, той, що зображає нові культурні течії.
Фото: Sergio Grazia
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau
-
8SUN RESORT: прихисток для закоханих від студії MAKHNO та SAI ARCHITECTS
Дизайн у подорожах -
Комплекс соціального житла в Брукліні за проєктом Studio Libeskind
Архітектура -
ШІ за мотивами «Дюни»: Arrakis Palaces від дизайн-студії NK INTERIOR
Ідея