Play of Color: квартира для оренди від BURO 21
HIS
Ната Куц спроєктувала невелику столичну квартиру, призначену для здачі в оренду. Дизайнерка створила яскравий інтер’єр, щоб майбутнім мешканцям жилося не нудно та завжди з гарним настроєм.
Інтер'єри для оренди вже давно стали окремим жанром серед українських дизайнерів. Якщо раніше власники квадратних метрів ставили перед дизайнером завдання створити нейтральний простір, що підійде найширшому колу потенційних квартиронаймачів, то нині ми бачимо як житло, призначене для оренди, вражає з першого погляду.
«Кожному приміщенню – своя гама», – вирішила Ната Куц, приступаючи до роботи над проєктом Play of Color. Дизайнерка вдалася так само активно використовувати колір, як і турбуватися про функціональність кожної з зон квартири, площа якої становила 32 кв.м.
Дизайнери студії BURO 21 запропонували мінімалістичну майже нейтральну основу з кількома яскравими площинами (помаранчевою кухнею, блакитною стіною на вході у спальню та рожевими шторами у вітальні), ефектними предметами меблів та контрастними деталями.
Замовники з концепцією дизайну квартири погодились майже одразу. Подружжя мріяло про молодих життєрадісних орендарів, яким би такий простір точно прийшовся б до смаку.
«Гра кольорів має дивовижний ефект: фонова гамма та кольорові акценти можуть зорово змінювати простір. В нашому випадку світлі пастельні відтінки допомогли розширити кімнату, темні – зонувати, а яскраві – розставити тематичні акценти», – коментує Ната Куц.
Візуалізатор: Євген Гагарін
Фото: Павло Ботанов
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.