Pink 88: интерьер для девушки и ее харизмы
Анастасия Белогривцева
Современные дизайн-критики, которые любят рассуждать о стилях и оценивать интерьеры, все чаще сходятся во мнении, что стилей больше нет, их место в творчестве дизайнеров заняли стилистики. Все они конечно цитируют прошлое, но уже подчинены законам будущего. А в будущем главное — не отделка, а индивидуальный характер интерьера, отражение личности его владельца и автора. Очередным подтверждением «господства» стилистик и важности индивидуального подхода стал реализованный проект студией Martin’s для молодой харизматичной киевлянки.
Строительные и дизайнерские работы в квартире площадью 88 кв.м закончились пару месяцев назад. Дизайнеры чудом успели отснять свежий интерьер до того, как хозяйка заехала в квартиру, чтобы уже в новом жилище встречать 2020 год.
Авторы интерьера Игорь Мартин и Андрей Бабич приступили к проекту, когда квартира была «нулевой», без какой-либо отделки, что сэкономило время на демонтаже старого ремонта. Нестандартные пожелания заказчицы дизайнеры реализовали благодаря таким же нестандартным интерьерным решениям. Нет, никто не устанавливал унитаз в кухне, и не проектировал спальню во входной группе. Свои идеи, которые пришлись по вкусу и заказчице, авторы проекта воплотили благодаря не универсальным в архитектуре интерьеров формам и смелым цветам в их отделке.
Благодаря одному из этих цветов интерьер получил название Pink 88. В связи с чем возьмемся утверждать, что пастельный розовый стал основным в цветовом решении квартиры. Хотя так же смело тут представлены синий, графитовый серый, серый, сизый, бирюзовый и даже зеленый. Заметим, что такая подборка оттенков не выглядит беспорядочно за счет того, что цвета равномерно и взвешено разделены по зонам и комнатам.
Сейчас мебели в квартире не много: кровать, два дивана, встроенная кухня с островом, внушительных размеров шкаф в спальне, пара столов, пуфов, кресел и несколько стульев. Тут удобно, свежо, и даже немного пусто для будущего развития фантазии хозяйки.
Фото: Игорь Карпенко
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.