Підприємець з Канади побудував селище з пластику на Бокас-дель-Торо

HIS
Кілька років тому канадський бізнесмен Робер відвідав острів Бокас-дель-Торо. Чоловік був вражений кількістю пластикових пляшок, які роками збирало узбережжя, і вирішив використати їх з користю.
Понад усе Робер хотів показати людям (і продовжує це робити), що пластикові відходи дійсно можуть бути корисні, наприклад, для будівництва тимчасового укриття після лих, басейнів, доріг, ферм для тварин і багато чого іншого.
Очистити острів від сміття Роберу Безу допомогли місцеві. Коли пляшок зібралося понад мільйон, кмітливого чоловіка осяйнула ідея – збудувати справжнє селище. Так згодом тут з'явилися замок, в'язниця і ще безліч споруд, які можна орендувати гостям острова. Бажаючі, що завітали на острів, в рамках такого досить незвичного еко-проекту можуть дізнатися більше про переробку відходів.
Крім готелів тут також є музей, освітній центр та інша пластикова нерухомість, яку можна придбати.
«Кількість населення на планеті зросла до 7,3 мільярда, — розмірковує Без. — Якщо кожен з нас буде пити лише одну пляшку в день, то за рік вийде 2,6 трильйона пляшок. Куди вони діваються? Що з ними роблять? Багато країн ще не усвідомили, що відбувається з планетою і те, яка біда чекає на нас».
Читайте також: Японский паб из переработанных материалов и мусора от архитектурного бюро NAP.
-
Вілла над прірвою: як Villa Sidonius перетворила складний ландшафт на свою перевагу
Архітектура -
Portlantis: новий культурний центр у порту Роттердама
Архітектура -
Без кутів і меж: унікальний круглий дім у Мексиці від Locus
Архітектура -
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Подія -
Ищу идею Офісна будівля «Власне місто» – коли архітектура дихає разом із простором Офісна будівля «Власне місто», спроєктована майстернею Віктора Кудіна та відзначена гран-прі Премії Національної Спілки Архітекторів України (НСАУ) 2024, є маніфестом відкритої архітектури. Вона поєднує сучасний дизайн, функціональність і гармонійну інтеграцію з природним середовищем. Це не просто офісний простір, а експеримент, що переосмислює взаємодію людини з містом.
-
Gelephu International Airport: Традиції Бутану у сучасній архітектурі від BIG
Архітектура -
Китайський архітектор Лю Цзякун отримав Прітцкерівську премію 2025 року
-
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Подія -
Оголошено переможців «Премії Національної спілки архітекторів України 2024»
Подія -
La Nube: дитячий музей від Snøhetta, що об'єднує людей
Архітектура