Під Москвою планують збудувати «Розумне місто» від Zaha Hadid Architects
HIS
Стадіон «Аль-Вакрах» у Катарі, станція метро у Саудівській Аравії, Центр Гейдара Алієва в Азербайджані та ще декілька приватних проектів у РФ. Всі ці архітектурні об’єкти та країни мають багато спільних рис. І це, звісно, любов до Zaha Hadid Architects, на яку відоме бюро відповідає взаємністю, згоджуючись на привабливі пропозиції з особливо теплим інтересом.
Нещодавно стало відомо, що компанія Zaha Hadid Architects була обрана для проектування та будівництва нового Рубльово-Архангєльского району на заході від Москви. Мета проекту – створення глобального орієнтиру для розумних та стабільних міст у майбутньому. Місто включатиме низку нових будинків для 66 500 жителів. Крім того в Рубльово-Архангєльскому районі буде відкрито нові школи, медичні клініки, розроблено нову інфраструктурну мережу, зведено кілька торгових районів, громадських та культурних установ. В околицях нового «розумного міста» буде розташовано 800 тис. кв. м офісних площ для розвитку московських фінансових, консалтингових, юридичних та аудиторських секторів.
Команда Zaha Hadid Architects працюватиме пліч-о-пліч з російською архітектурною фірмою Pride, розробляючи різноманітну екологію просторів для життя, роботи, навчання або дозвілля, що посприяють залученню громади та культурному спілкуванню.
«Працюючи зі спеціалістами з Росії та Європи, ми розробили людиноцентричний дизайн для розумного, взаємопов’язаного міста. Цей дизайн об’єднує людей не тільки за допомогою інноваційних технологій, а й через організацію суспільної сфери», – коментує новий проект Христос Пасас, директор проекту від Zaha Hadid Architects.
Очікується, що «Рубльово-Архангєльскоє» стане невід’ємною частиною у забезпеченні постійного і вже давно неминучого росту Москви без збільшення кількості заторів. На площі, обраній під забудову, будуть зведені будинки, створені парки, що межуватимуть з річкою Москва та озером у центрі. Крім того, у 2020 році планують розпочати будівництво нової лінії метро.
План проекту передбачає безперешкодне інтегрування природних та техногенних систем в міський контекст екологічних технологій. Передбачена оптимізація споживання енергії, включаючи використання стійких місцевих енергетичних джерел.
Читайте також: Частный дом от Zaha Hadid Architects, который делает его владельца свободным.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau
-
8SUN RESORT: прихисток для закоханих від студії MAKHNO та SAI ARCHITECTS
Дизайн у подорожах -
Комплекс соціального житла в Брукліні за проєктом Studio Libeskind
Архітектура -
ШІ за мотивами «Дюни»: Arrakis Palaces від дизайн-студії NK INTERIOR
Ідея