Офіс нового покоління у центрі Лондона: проєкт dMFK Architects і Norm Architects
HIS
Chancery House — найамбітніший проєкт The Office Group, який зайняв дев'ятиповерхову історичну будівлю в самому серці британської столиці. Над цим проєктом працював творчий тандем, представлений бюро dMFK Architects та Norm Architects. Лондонський коворкінг став прикладом того, як, зберігаючи традиції та історичні елементи, інтегрувати інновації, що здатні зробити простір зручним для співробітників.
Гуманістичний та етичний підхід ліг в основу всіх дизайнерських рішень, адже архітектори впевнені, що в центрі будь-якого проєкту має залишатися людина.
«Мова йде не тільки про створення просторів; мова йде про створення середовища, яке резонує з самою суттю того, що означають комфорт і добробут», — додає команда, підкреслюючи, що це можливо тільки при збереженні взаємозв'язку зі світом навколо.
Сучасне робоче середовище має пропонувати переваги, недоступні в домашньому офісі, але давати змогу робити робочі процеси гармонійною частиною повсякденного життя. В оформленні просторів (загальною площею 16 000 кв. метрів) бюро прагнули знайти необхідний баланс і рівновагу для того, щоб можна було зосередитися на роботі, але не забувати про дозвілля і турботу про себе. Наприклад, тренажерна зала, студія йоги та переговорні — приміщення, які зазвичай займають підвальні поверхи, тут наповнені природним світлом і виходять вікнами на зелені зони навколо.
Інтер'єри наповнені природними формами, відтінками та матеріалами, які здатні витримати випробування часом. Такий простір не лише стимулює до роботи завдяки продуманому функціоналу та ергономіці, а й лишається теплим і гостинним завдяки тактильності, світлу — і навіть звукам та ароматам.
На першому поверсі у вільному порядку розташовані місця для роботи, спілкування та відпочинку. Вони являють собою гнучкі зони, які можуть бути розмежовані дерев'яними перегородками в разі потреби. Довгий загальний стіл, що простягнувся через усю кімнату, призначений для спільної роботи та творчості. Адаптивність залишається ключовим вектором у дизайні всіх просторів.
Визнаючи, що формати роботи суттєво змінилися, автори Chancery House орієнтувалися на максимальне розмаїття форматів робочих місць. Яскрава зона кафе пропонує зробити паузу в насиченому ритмі робочих буднів. Колірна палітра ретельно підібрана з урахуванням відтінків і текстур навколишнього міського пейзажу.
Матеріали історичного фасаду, такі як червона цегла, піщаник і бетон, знаходять своє продовження в елементах інтер'єру, а використання нержавіючої сталі нагадує про "Срібні склепіння" — підземний ринок XIX століття, розташований прямо під будівлею. Однак глобально вибір палітри виходить за рамки вузької локації та говорить скоріше в цілому про міське середовище.
«Наша ідея полягала в тому, щоб створити простір, який не тільки б відображав міський характер, а й утілював його дух, віддавав би данину поваги контексту і локальній спільноті».
Фото: Jonas Bjerre-Poulsen & Jake Curtis
Стиліст: Emma Lynn Archer
-
Офіс для авіабудівної компанії від ZIKZAK Architects
- Ищу идею Український офіс L’Oreal від Churina Design Команда студії Churina Design під керівництвом Катерини Чуріної розробила інтер'єр для інноваційного та екологічного офісу L’Oréal в Україні, розташованого у центрі Києва. Це не просто робочий простір, а справжній дім для L’Oréal — екосистема творчого середовища, що відтіняє характер та цінності бренду, а також підвищує продуктивність та надихає на свіжі ідеї у галузі краси.
-
Офіс для нью-йоркської кіностудії від бюро Civilian
- Ищу идею Temp Project: офіс для мандрівників у часі Інтер'єр офісу у історичному будинку, спорудженому понад століття тому, є своєрідним порталом між епохами. Проєктуючи сучасний простір площею 180 кв. метрів у старих стінах, Temp Project прагнули проявити автентичний шарм будівлі. Результатом роботи є світлий та еклектичний офіс із локальними акцентами кольору та продуманим функціональним зонуванням для роботи 20 осіб.
-
Інноваційний офіс Genesis: сучасний простір для гнучкої роботи від ZIKZAK Architects
-
Офіс для IT- компанії на Кіпрі від української студії ZIKZAK Architects
- Ищу идею Офіс MPV від baraban architecture crew Зв'язок між нашими емоціями, продуктивною роботою та інтер'єром стає дедалі очевиднішим останніми роками — усвідомлення цього взаємозв'язку стало основою для концепції проєкту baraban architecture crew. У просторі MPV дизайнери прагнули створити щось, що здивує навіть при найпершому погляді.
- Ищу идею Інтер’єр львівського офісу для IT-компанії Visoft від LTStudio Притаманні зірковим готелям чи спа-комплексам, лаунж, відкрита тераса, сад екзотичних рослин та масажний кабінет, знайшли своє чільне місце в офісі львівської IT-компанії VISOFT. Принаймні таким побачили ідеальний робочий простір дизайнери LTStudio та успішно його реалізували.
-
Дизайн для сталого розвитку: як створити екологічний офісний простір?
-
Кіпрський офіс для криптотрейдингової компаніїї від українського бюро ZIKZAK