Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
Анастасия Белогривцева
Міжнародна архітектурна премія Architecture Masterprize оголосила переможців 2024 року, і українська студія YOD Group з гордістю представляє два своїх проекти, які отримали престижну відзнаку Best of Best. Ця премія, заснована у 2017 році, стала однією з найзначніших міжнародних платформ для визнання архітектурних інновацій і рішень, які підвищують якість життя та естетичний рівень середовища.
LUMO by YOD Group
У категорії Commercial Interior переможцем став новий заклад LUMO в Дніпрі. Це світлий, демократичний бістро, розташований на одній з центральних артерій міста. Студія YOD Group втілила в життя концепцію, яка поєднує сучасні тенденції з класичними традиціями, задаючи нові стандарти у сфері громадського харчування. Проєкт черпає натхнення з різноманітних культурних аспектів сучасної Італії, зокрема з впливу легендарної групи Memphis, яка стала знаковою для італійського дизайну 80-х років.
Елементи мозаїки, клітинки та фактурного шпону втілюють цю естетику. Серед основних матеріалів використовувався шпон Alpi, розроблений за оригінальним дизайном Етторе Соттсасса, що надає закладу унікального шарму та характеру. Центральним акцентом інтер’єру є заокруглений бар, прикрашений масивним світильником, що нагадує грандіозне бізе на торті. Цей візуальний магніт створює атмосферу затишку та запрошує нових відвідувачів завдяки панорамним вікнам, що дозволяють милуватися баром з вулиці та навколишнього простору.
Фото: Олександр Ангеловський
Cukiernia by YOD Group
У номінації Hospitality Interior відзнаку Best of Best отримала львівська "Цукерня" завдяки сміливому редизайну. Цей заклад, який з моменту свого відкриття в 2000 році став символом шляхетності та традицій галицької кулінарії, знаходиться на першому поверсі історичного будинку в центрі Львова. Після редизайну заклад зазнав критики від відвідувачів, які не прийняли радикальних змін. Однак, незважаючи на це, сміливість і інноваційний підхід YOD Group заслуговують на визнання.
Ключовим прийомом в дизайні стало використання мономатеріалів та гра на нюансах. Інтер’єр поєднує два основні матеріали – мармур та унікальну штукатурку на основі яєчної шкаралупи. Ці матеріали доповнені світлим деревом та шляхетною латунню. Італійський мармур у теплій кремово-коричневій гамі використовується для горизонтальних поверхонь, таких як підлога та стільниці. Карамельні прожилки у природному малюнку мармуру перегукуються з темою карамелі і крему в багатошарових тортах, що створює враження затишку та елегантності.
Отримання нагороди Best of Best на Architecture Masterprize є свідченням високого рівня дизайну та інновацій, які представляє YOD Group. Студія продовжує зміцнювати свою репутацію не лише в Україні, а й на міжнародній арені, доводячи, що український дизайн здатен конкурувати з найкращими світовими практиками та надихати нові покоління архітекторів і дизайнерів.
Фото: Євген Авраменко
- Ищу идею Forest Villa: гармонія з природою у Verholy Relax Park Студія YOD Group презентувала новий архітектурний шедевр — віллу Forest Villa, що розташована у відпочинковому комплексі Verholy Relax Park у мальовничій Соснівці, що на Полтавщині. Проєкт запрошує гостей зануритися в атмосферу спокою та природної гармонії, вдало поднавши сучасну архітектуру з недоторканим лісовим пейзажем.
-
Крихти каміння: дизайн офісу від Luka Design
Вибір редакції - Ищу идею Колекція дзеркал «Four Seasons» 2024: поєднання мистецтва та технологій Panoptikum Collections презентує лімітовану колекцію декоративних дзеркал «Four Seasons», створену у колаборації дизайнерів Андрія Руденко та Влада Толочко. Натхненна зміною пір року, ця серія поєднує мистецтво, інновації та естетику. Колекція дебютувала на виставці в Києві під кураторством Жан-Франсуа Деклерка (Бельгія), продовжила свій успіх на Maison&Objet у Парижі, а вже у січні окремі її елементи будуть представлені на аукціоні Bonhams у Брюсселі. Решту робіт можна буде побачити у галереях Берліна та Гааги.
-
Український дизайн на вершині:«Стіни, що дихають» від MAKHNO Studioперемогли в Dezeen Awards 2024
Подія -
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Подія -
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA interior design у Тернополі
Вибір редакції -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Ідея -
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Подія - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.
Ідея. Матеріал. Форма. Конкурс на кращий дизайн предмета інтер'єру від ALPI
Київ, .
22 July 2016, 16:00