Нове життя на Рейтарській: Balbek Bureau відновлює модерністську будівлю
HIS
Balbek Bureau оголосив про свою нову амбітну місію: відновлення старої модерністської поліклініки на вулиці Рейтарській та перетворення її на сучасний готель.
Будівлю було спроєктовано Авраамом Мілецьким та Володимиром Шевченком у 1986 році. Вона призначалася для Спілки письменників та містила у собі шестиповерховий будинок у формі "драбини до неба".
Архітектори Balbek Bureau хочуть зупинити руйнацію будівлі та вдихнути в неї нове життя. Оригінальний вигляд будівлі змінювати не планують, що дозволить зберегти його історичний та архітектурний шарм. Згідно з опублікованими візуалізаціями, це стане вражаючим прикладом відновлення та ревіталізації історичної спадщини міста. До проєкту долучиться співавтор оригінальної будівлі, архітектор Володимир Шевченко, та команда numo_buro.
«One day or day one. Розпочинаємо роботу над відновленням яскравого зразка київського модернізму, а саме будівлі колишньої поліклініки Літфонду Національної спілки письменників України... Моя роль в цій історії кураторська – дбати про те, щоб все сталося так, як гадалося», – коментує Слава Балбек.
ТОКІ House, який виникне відновленої будівлі, об'єднає пекарню, галерею, лекторій, апарт-готель та бістро, створюючи унікальне місце для відпочинку та культурних заходів. Роботи з відновлення здійснює компанія ТОКІ, відома своїми інноваційними проєктами у галузі гостинності.
Візуалізації: Balbek Bureau
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія -
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
-
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура - Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.