MONO Architects: холл кинотеатра Multiplex в ЦУМе
Анастасия Белогривцева
В день 80-летия ЦУМа на публичной дискуссии перед показом документального фильма об универмаге СЕО Евгений Мамай сказал: "У каждого жителя Киева и всей Украины есть своя история, связанная с ЦУМ". Историю, которая связывает ЦУМ с архитектурной студией MONO Architects, а также всеми киноманами столицы, мы хотим рассказать вам сегодня.
Архитектурное бюро MONO Architects спроектировало первый кинотеатр за всю историю существования киевского ЦУМа. Свои кинозалы Multiplex в центральном универмаге открыл в ноябре 2019. Основной задачей было разработать узнаваемый и принципиально новый для Украины формат интерьера холла общественного пространства, создать некий инста-магнит для посетителей торгового центра. Над проектом площадью 363 кв.м работали архитекторы Виктория Оскилко, Марта Малехина, Ян Соя и Дмитрий Козиненко.
Стены премиального кинозала ЦУМа покрыты тысячами алюминиевых трубочек, которые изготовили на заказ в специальной матрице и монтировали каждую по отдельности.
Команда подобрала износостойкие, долговечные материалы, которые отвечают противопожарным требованиям и соответствуют криволинейной форме залов кинотеатра, радуя при этом эстетичностью внешнего вида.
Финальный акцент холла и изюминка проекта — потолок со светящейся бахромой. Он состоит из 19 000 акриловых стержней, которые подсвечены светодиодами.
Пространство кинотеатра наполнено особой атмосферой, где хочется оставаться, ведь время теряет свой счет. В нем нет лишних деталей и ненужной вычурности, а минималистичный дизайн продолжает стиль жизни современного мегаполиса.
Фото: Андрей Безуглов
Читайте также: Академія DTEK від Sergey Makhno Architects: від ідеї до першого студента за 6 місяців.
- Ищу идею Історія та інновації в дизайні: 128 Podil Food Market як новий символ Подолу 128 Podil Food Market, флагманський заклад київської мережі 128, привносить свіжий і динамічний підхід до Подолу в Києві. Дизайн цього амбітного проєкту, розроблений Balbek Bureau, поєднує історичну автентичність і сучасний стиль, створюючи привабливий простір для місцевих жителів і туристів. Розташований у колишній будівлі автостанції, цей маркет займає 205 м² інтер’єру та має додаткову терасу площею 583 м², що забезпечує ідеальний баланс між затишком, ностальгією і інноваціями.
-
Wellness у Taryan Towers: інноваційний СПА-простір від ZIKZAK Architects
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Подія -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Вибір редакції - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
-
Artifact: підземний бар у Гонконзі з естетикою космічного корабля
-
Два проєкти YOD Group – у фіналі американського конкурсу Best of Year Design Awards
-
Реновація Театру Франка: поєднання мистецтва, історії та сучасності
Подія - Ищу идею Простір для практик зцілення та внутрішнього спокою від Ольги Фрадіної У серці історичного Подолу Києва розташований простір, що служить не тільки місцем для практик зцілення, а й осередком для глибокого внутрішнього зв’язку з емоційним і фізичним благополуччям. Цей холістичний центр став притулком серед метушні міста, місцем, де душа може розслабитись, а тіло відновитись. Проект почався з ідеї створити універсальний простір для йоги, медитації, цигун, реікі, акупунктури та інших практик емоційної рівноваги. Цей простір — не просто студія; це місце, де створюється громада людей, що працюють над собою і своїм самопочуттям. Головна концепція дизайну — це обволікаюча атмосфера, яка дозволяє зосередитись на внутрішніх переживаннях.