Модульный дом из контейнеров. Прототип от греков
HIS
Идеальный вариант для жизни во время теплого времени года
Греческий бренд по производству матрасов из натуральных материалов Coco-mat начал сотрудничество со стартапом Cocoon, сфокусированном на проектировании и реализации жилых пространств на основе транспортных контейнеров. Первый совместный продукт сотрудничества двух компаний был недавно представлен на территории штаб-квартиры Coco-mat и является открытым для посещения публики.
По заверениям Cocoon, эти бюджетные модули могут быть построены в течение нескольких недель в специально отведенных производственных помещениях, а после – транспортированы и размещены на нужном месте.
Интерьер такого дома наполнен мягкими предметами из линейки Coco-mat, созданной из органических материалов. Помимо мебели, разработчики не забыли и об оптимизированной системе «умный дом».
Читайте также: Juvet – норвежский отель, в котором снимали фильм Ex machina.
-
The Wild House: скульптурний екологічний дім в Індії
Архітектура - Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архітектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура