Міський затишок: мінімалістичний інтер'єр вид Єлизавети Пишнєвої
Анастасия Белогривцева
Апартаменти, розташовані у серці Києва, стали ідеальним місцем для життя їх власників — подружньої пари з дорослими дітьми. Після тривалого перебування у передмісті родина вирішила повернутися до столиці та вибрали для цього один із найпрестижніших житлових комплексів. Перед дизайнеркою Єлизаветою Пишнєвою постало завдання створити великий спільний простір, де всі члени родини могли б комфортно збиратися разом. Планування приміщення від забудовника (ЖК Tetris Hall) задовольняло потреби замовників, тож у процесі ремонту змінили лише деякі деталі, щоб забезпечити ефективну систему зберігання.
Однією з ключових особливостей інтер'єру є колірна гама, яка базується на нюансах сірого, бежевого та коричневого, підкреслена латунними та бронзовими акцентами. Стиль інтер'єру — стриманий і мінімалістичний, проте велика увага в просторі площею 100 квадратних метрів приділяється вибору матеріалів та текстур: в проєкті використовуються натуральне дерево, текстильні шпалери Zoffany, керамограніт Fioranesse та текстиль Casamance.
Столова група Calligaris, світильники над столом Vistosi, картина Володимира Подлевського «Білі Дерева», вази та декор Svetoria
Диван Interia, крісло Calligaris, кавовий столик та ТВ-меблі на замовлення, шпалери Zoffany, штори Casamance, декор Svetoriа
Кухня-вітальня — це відкритий і зручний простір, де сім'я може збиратися навколо під час готування сімейних вечерь. Вітальню прикрашає картина українського художника Володимира Подлевського «Білі Дерева», яка символічно підкреслює важливість родинного коріння.
Гостьова кімната невелика, але в ній все одно вдалося розмістити все необхідне — великий гардероб, диван зі спальним місцем та комод, який був спроєктований індивідуально під цей інтер’єр. Окрасою кімнати став декоративний розпис стіни із зображенням верби від майстрів DecorSolutions.
Диван Interia, гардероб та комод створювалися на замовлення за авторськими ескізами; освітлення Vistosi, настінний декор Muuto, декор Svetoria
Центральним елементом спальні господарів є ліжко нестандартного розміру 230х250 см, спеціально спроєктоване та виготовлене для цього інтер'єру. Стіни прикрашають текстильні шпалери зі складною рельєфною фактурою від Zoffany, а великі дзеркальні панелі візуально розширюють простір.
Всі меблі для спальні створювалися на замовлення, текстильні шпалери Zoffany, світильники біля ліжка Nino від Aromas, торшер Vistosi, декор Svetoria, текстиль на ліжку HomeMe та Laura Ashley
Обидва санвузли прикрашені плиткою із колекції Kintsugi від Fioranesse: філософська основа мистецтва кінцуги полягає перш за все в тому, що злами і тріщини невід'ємні від історії об'єкта і тому не заслуговують на забуття і маскування.
Керамограніт Fioranesse, сантехніка villeroy&boch, змішувачі Hansgrohe, світильники від Aromas
Дизайнерка Єлизавета Пишнєва реалізувала цей проєкт в умовах війни, зіткнувшись зі складнощами в постачанні матеріалів та інфраструктурними перешкодами. Тому, без перебільшень, можна стверджувати, що цей інтер'єр став символом надії та віри в майбутнє, показуючи, що навіть у важкі часи можна створити красу та комфорт у своєму житті.
«Завдяки злагодженій роботі всієї команди, ми все ж таки змогли довести цей проєкт до фіналу. Безмежно вдячні ЗСУ за можливість працювати та реалізовувати наші задуми», — завершує свою розповідь Єлизавета.
Фото: Катерина Золотухіна
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.