Мінімалістична квартира від NODE Concept
Анастасия Белогривцева
Над дизайном цієї київської квартири працювали засновниці студії NODE Concept – дизайнери Ольга Дикун та Наталя Єременко. Історія проєкту, як це не дивно, почалася з шопінгу: замовниця та дизайнер гуляли салонами в пошуках ідей для майбутнього інтер’єру. Першими покупками, які, власне, і стали лейтмотивом усього проєкту, були люстра Lederam Manta S1, фабрики Catellani and Smith, та стільчик Cow від дизайнера Такеши Савада.
Квартира загальною площею 78 м.кв мала невдале планування від забудовника: вузький та довгий коридор, маленькі санвузли та довгі прямокутні кімнати. В ході перепланування отримали квадратний передпокій як центральну транзитну зону, що поєднує всі кімнати, великий та зручний санвузол з зоною пральні та мрію всіх леді – містку гардеробну кімнату. У квартирі відсутня класична вітальна, натомість господиня квартири захотіла мати зручну кухню, відокремлений лаунж, камерну спальню та кабінет, який буде при нагоді слугувати гостьовою кімнатою.
Замовниця – бізнеследі зі смаком – мріяла про поєднання насичених кольорів, оригінальних освітлювальних приладів та предметів ручної роботи. Кращі зразки української кераміки від Empath ceramics, які жінка придбала самостійно, додали простору унікального колориту.
Кухня – справжня родзинка інтер’єру: поєднання димчато-м’ятного кольору фасадів з контрастним чорним керамогранітним фартухом фабрики Piemme Ceramiche та м’яким каштановим відтінком натурального дерева змогли створити по-справжньому гармонійний та витончений простір. Зірка кухні – вищезгадана люстра з характером – Lederam Manta S1 фабрики Catellani and Smith.
Лоджія залишилася окремим приміщенням для відпочинку. Тут легке лаунж-крісло RIA, ручний пуф від ALIKAshowroom та кавовий столик Muuto разом з відомим бра The monkey від бренду Seletti створюють атмосферу релаксу.
Спальня відзначається нюдовими відтінками, що додають камерності. Меблі від Zegen, торшер Buddy від Northern та настінні світильники Gregg-wall-piccola від Foscarini створюють спокій та затишок.
«В спальні ми навмисне уникнули яскравих кольорів. Єдиний колір стін й стелі та радіальної форми стельовий молдінг надали приміщенню камерності, наче знаходишся в середині затишної колиски», – коментують авторки проєкту.
Гардеробна – справжня краса функціональності, де кожна дрібниця має своє місце – від одягу до господарських речей, включаючи очисний водяний фільтр.
В цій квартирі поєдналися стиль, функціональність та крафтові українські предмети інтер'єру, що відтворюють неповторну атмосферу комфорту та елегантності до ладу її власниці.
Фото: Золотухіна Катерина
Читайте також: Інтер'єр сімейної квартири на Русанівці від NODE Concept.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Вибір редакції - Ищу идею CAPE QUIET: простір для відпочинку та перезавантаження від loft buro Апартаменти CAPE QUIET пропонують мінімалістичний простір, призначений для відпочинку та перезавантаження. Це компактне багатофункціональне приміщення демонструє як архітектурну, так і економічну винахідливість.