Майже мільйон доларів США за будинок із контейнерів
HIS
Цей будинок в Нью-Джерсі складається з двох пов’язаних між собою двоповерхових частин, а частини формуються з транспортних контейнерів. Завдяки грамотному та професійному підходу архітектора Адама Калкіна, маємо не просто контейнери, а приватний, досить недешевий маєток. Про нього сьогодні і піде мова.
Архітектура завжди експериментує з різними сферами та формами. Від гравітаційних ілюзій до класичних стилів, світ наповнений безліччю прикладів сміливих, часом навіть небезпечних структур. С кожним роком змінюються матеріали та технології. Як приклад, вже створено хмарочос для будівництва хмарочосів з використанням деревини. Проте, виготовлення будинків із дерева – це, взагалі-то, не нова концепція. Тоді як житлові споруди з контейнерів ще не встигли відійти у минуле та навіть стати загально популярними. Зовсім небагато людей хочуть жити в будинку, виготовленому з коробки, в якій раніше доставляли вантажі. Тим не менш є ті, хто не просто створює серйозні проекти на базі транспортних контейнерів, а й ті, хто готовий заплатити за таку архітектуру, наприклад, 875 000 доларів США (саме в стільки наразі оцінена ця нерухомість).
Конструкція цього дому складається з двох великих контейнерів, зварених разом. Розроблений американським архітектором Адамом Калкіним, двоповерховий будинок в Нью-Джерсі, площею 371 кв. м має чотири спальні та три ванних кімнати. Інтер’єр відкритого плану охоплює простору кухню, що обладнана островом із нержавіючої сталі завдовжки 3,5 м. В невеликій та затишній столовій зоні розмістили зручний стіл та пару диванів. Додаткові металеві елементи, що були використані у будівництві, не приховали в інтер’єрі, а лишили їх його ледь не основною частиною. Крім того, в будинку була створена зона бібліотеки, ігровий зал, два приватних кабінети, а також з’явилися додаткові сталеві сходи.
Читайте також: Будиночок із жовтими дверима. Реставрація по-аргентинськи.
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Подія -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архітектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Вибір редакції - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
- Ищу идею Krasnyk House: котедж у Карпатах Архітектори Аліна Саніна та Сергій Губарь звернулися до витоків гуцульської архітектури, щоб побудувати невеликий сучасний котедж у самому серці Карпат. Дворівневий будинок розташований у селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області. Проста і лаконічна конструкція, що має характерні риси традиційних дерев'яних будівель, виконана з сучасних і довговічних матеріалів, які гарантують комфорт та затишок, тим самим сприяють розвитку туризму в регіоні.
-
Бруталістська вілла в Мексиці за проєктом Espacio 18 Arquitectura