MAD Group: квартира для дизайнера та його родини
Анастасия Белогривцева
«Ніщо так не змінює життя людини, як інтер'єр її оселі», – вважає дизайнер Андрій Бочуля, засновник студії MAD Group. За іронією долі, проєкт власної оселі Андрій створював "на колінці" та в перервах між роботою над іншими інтер'єрами. Проте це ніяк не вплинуло на результат: дизайнер втілив усі забаганки своїх близьких та лишив місце для власних експериментів.
Найбільшу кімнату Андрій з дружиною віддали дітям: сину та дочці, смаки та вподобання яких наразі активно змінюються. Дитяча вийшла інтерактивною та живою. Долю другого за величиною приміщення визначила дружина: тут організували кухню та столову, де, за традицією, кожного вечора збирається уся родина. Простора та затишна вітальня за сумісництвом виконує функції домашнього кінотеатру, тут родина часто проводить час з друзями. В невеличкій спальні батьків, попри основних складових інтер'єру, знайшлося місце для гардеробної зони, душу та – забаганки автора проєкту – високого, вмонтованого у підлогу умивальника.
Кольорова гамма квартири була розроблена майстрами індивідуально для кожної кімнати, оскільки кольорам та відтінкам Андрій Бочуля приділяє особливу увагу. Майже усе наповнення квартири складають емоційні покупки, починаючи від іржавих кришталевих люстр, закінчуючи металевою колоною біля дерев’яного порталу, яку привезли з Голландії.
«Ми обожнюємо старовинні речі, приміром, 100-річне дзеркало для нашої з дружиною спальні привезли з Одеси. Також обожнюємо колективний креатив. Дитячу кімнату створювали разом з дітьми: розмірковуючи над дизайном, ми гуртом просто почали малювати на стінах. Так в процесі вирішили одну зі стін залишити для домашних графіті та письмових повідомлень. Двоповерховий будиночок, де вони сплять та граються, – також результат колективного дизайну. Я впевнений, що оселя – це відображення характеру її власників, тому дозволити собі маленьке божевілля має кожен, хто зараз перебуває на стадії ремонту та вагається», – завершує Андрій.
Дизайнер Андрій Бочуля та його дружина Наталя
Фото: Сергій Савченко
Читайте також: Amsterdam – интерьер киевской квартиры от студии MAD Group.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.