MAD Group: класичний інтер'єр, натхненний природними мотивами
HIS
Історія цього проєкту розпочалася з купівлі дуже незвичайної квартири. Планування припускало довгий прямокутний простір з двома панорамними вікнами по обох сторонах та приречену на постійну темноту центральну частину. Аби розв'язати цю задачу, дизайнери MAD Group застосували анфіладне планування. У київській квартирі автори проєкту реалізували систему прохідних кімнат та залів, яка часто використовувалася в італійських та французьких палацах.
У центральній частині квартири площею 173 кв.м розмістився просторий ошатний хол, який є серцем апартаментів. Усі двері цього холу оздоблені прозорим склом, що імітує ефект колотого льоду та ховає за собою кілька різних історій. Хол виконаний в темних тонах, а стіни прикрашають спеціально розроблені для цього проєкту шпалери із зображенням туманного лісу. Стеля, в оздобленні якої використали золоту паталь, безліччю відблисків відбиває неймовірну люстру Serip.
Відкриваючи двостулкові двері, потрапляємо в гостьову зону, де об'єдналися кухня, їдальня та вітальня. Розробляючи дизайн цього проєкту дизайнери Андрій Бочуля та Марія Вергезова намагалися поєднати сучасний функціонал, необхідний для комфортного життя, з основними рисами класичного стилю. Стіни в кімнаті зашиті лаковими дерев'яними панелями з макасара та інкрустовані м'якими панелями із замші в обрамленні латунних профілів.
Також тут ми бачимо неймовірний обідній стіл із замшевою опорою від Longhi, лаконічний скляний комод від Rimadesio, стриману кухню від FMF Falegnameria Atelier, яка елегантно поєднує в собі три матеріали: класичний мармур Bianca Carrara, темні лакові фасади з евкаліпта та стриманий блиск тисненого металу. Усі меблі команда MAD Group навмисно вибирала з асортименту різних фабрик, щоб вони не виглядали, як єдиний гарнітур. Серед м'яких меблів цієї кімнати — два дивани Vittorio Frigherio та Roberto Cavalli.
«Одна з тем, яку ми хотіли втілити в цій квартирі, — це тема природи. Декоративні акценти та натуральні матеріали стали для нас джерелом натхнення. Відтінки зелені розкидані по усьому інтер'єру, вони пожвавлюють простір та задають ритму», — коментує Андрій Бочуля.
«Однією з унікальних розробок нашої студії є біокамін. Не маючи можливості зробити одну цілісну топку, ми розробили систему з двох синхронних вогнищ полум'я, кожен з яких має уперше криволінійну форму. Масивний мармуровий камін візуально розрізає металева стрічка з латуні, яка ефектно ловить та відбиває відблиски полум'я», — розповідає Марія Вергезова.
Окремою перлиною цього проєкту є майстер ванна. Дизайнерам MAD Group хотіли створити справжню будуарну кімнату з ванною біля вікна. Через те що вікон в центральній частині квартири немає, дизайнери створили великий круглий вітраж, що має атмосферну підсвітку та дарує відчуття бажаного вікна.
Приватна частина квартири починається з ошатного холу, який за сумісництвом виконує функцію гардероба. Тут, у невеликій кімнатці, "зустрілися" кілька еклектичних речей: шафа Koket дивує своїм оздобленням з пір'я папуг, ніби дорога скринька він приховує в собі колекцію дизайнерських туфель, в той час, як на протилежній стіні в обрамленні театральних штор знаходиться строгий чорний елегантний гардероб.
З холу-гардероба потрапляємо в майстер-спальню, у дизайні якої використали гарнітур від Vittoria Frigherio. За узголів'ям ліжка автори проєкту не знайшли картини красивіше, ніж створила сама природа. Неймовірний малюнок мармуру Patagonia об'єднав в собі кристали різних напівкоштовних порід.
Витончена класика стала основним джерелом натхнення в декоруванні та оздобленні дитячої спальні.
Фото: Сергій Савченко
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.