Lipki: інтер’єр для молодого подружжя від Lauri Brothers
Анастасия Белогривцева
Власники цієї сучасної квартири у центрі Києва – молода енергійна пара, яка мріяла мати інтер’єр, виконаний у дусі сучасного мегаполісу. Збирати гостей, грати в ігри, разом готувати, затишно переглядати фільми та повноцінно відпочивати – ось до чого прагнули замовники у новій оселі. Відповідно цим побажанням були сформовані й завдання для дизайнерів. Над проектом та його реалізацією працювали вже добре відомі вам Lauri Brothers.
Почнемо з вхідної зони. Аби візуально збільшити приміщення, дизайнери вдалися до старого та перевіреного прийому: стіни пофарбували у білий, а фасад шафи для верхнього одягу оздобили дзеркалами. З акцентних тут лише практична у використанні підлога графітового кольору та ніша у шафі зі зручною лавкою.
Читайте також: Lauri Brothers: «Только когда работа приносит удовольствие, в будущем она может принести материальный достаток».
Як справжні гості далі прямуємо до кухні. Ця зона разом зі столовою має більш індустріальний присмак завдяки використаним кольорам та матеріалам. На підлозі – чорна як ніч декоративна плитка wall to floor, а стіни та стелю декорували штукатуркою «під бетон». Так, ми можемо довго дискутувати на тему актуальності такого дизайн-рішення, та автори інтер’єру, як і їх замовники, мають власну, досить стійку позицію.
Колірна гама підлоги знаходить своє продовження на фасадах (шпон та МДФ) кухонної системи. Задля практичності та зручності «бетонну» стіну у зоні фартуху покрили лаком. Для стільниці обрали міцний та довговічний кварц. Використані кольори, фактури та структури ефектно підкреслює додаткова декоративна підсвітка.
Кухню від гостьової тематично відділяє лаконічний подіум. Тому, йдучи з напоями та снеками від холодильника до зони відпочинку, варто бути обережним – на шляху вас спіткає сходинка. Підлога гостьової – натуральний медового кольору паркет. Кутовий диван – невисокий, проте місткий та зручний. Lauri Brothers намагалися створити ідеальне місце для перегляду футбольних матчів (замовник – фанат цієї гри), і нам здається, їм це вдалося. У вільний від матчів час тут можна грати у приставку та компанією дивитися кіно.
З вітальні є вихід на простору лоджію, де у майбутньому власники квартири сформують кальянну кімнату.
Спальня закрита від сторонніх очей. Це окремий світ, де молоді відпочивають та наповнюються сил. Через це кімната поєднується з гардеробною, має вихід на другий балкон та окремий санвузол. Дизайнерське ліжко українського виробництва оздоблене лаконічними ліхтарями для читання та USB-портами для підзарядки мобільних та гаджетів.
Ванна кімната розрахована на двох: про це свідчать два змішувачі (для одночасного використання) та чималих розмірів ванна. Та родзинка цієї зони – вікно, що розмістилося точнісінько навпроти ванни. Для друзів та родичів є гостьова кімната та санвузол (з душем та раковиною з литого каменю), що знаходиться у вхідній зоні. До речі, з гостьового санвузла можна потрапити до госпблоку, що виконує функції пральної. Сховали тут і те, що може мозолити очі: бойлер, прилади для прасування та знадоби для прибирання.
Фото: Сабухі Новрузов
Читайте також: Pirate's Dream: интерьер квартиры в Броварах от Lauri Brothers.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.