«Лакуна»: художественный проект Никиты Власова в галерее «Золотое Сечение»
HIS
Уже завтра, 5 июня в 19.00, в галерее «Золотое Сечение» (Киев, ул. Первомайского, 4) откроется персональный проект украинского художника Никиты Власова «Лакуна». Более 15 работ китайской тушью, созданных мастером в течение 2019 года, будут доступны публике до 20 июня. Вход на выставку для всех желающих – свободный. Подробнее о проекте читайте ниже.
«Лакуна» – экспериментальный художественный проект, визуальность которого существует на грани философских основ классической японской каллиграфии, живописи «суми-э» и приемов автоматического письма сюрреалистов. Проект объединяет три темы: птицы, люди и самолеты, выполненные черной китайской тушью на белой бумаге в большом, почти живописном, масштабе.
«К ней (выставке, – ред) я готовился два года. Были этапные серии работ небольшого формата (несколько вы увидите на выставке). Было много размышлений и экспериментов. И наконец я готов вам показать все мои размышления о нарративной природе человеческого ума, об иллюзиях, которые нас окружают и которыми мы окружаем себя. И о той ультимативной простоте и лаконичности, очищенной от любых декорирующих визуальных элементов, к которой я стремлюсь последние несколько лет. Приглашаю вас на открытие. P.S. Пока ничего не рассказываю, но на открытие я возьму с собой ведро туши, большую кисть и огромный лист бумаги. Зачем? Завтра все узнаете. До встречи!», – пишет в соцсетях Никита Власов.
Организатор мероприятия – аукционный дом «Золотое Сечение», куратор проекта – Алексей Василенко, арт-менеджер – Татьяна Пилипчук.
«Лакуна» – это другое измерение в творчестве Никиты Власова, открытое ним благодаря многочисленным поискам в плоскости эстетики минимализма и искусства каллиграфии», – отмечает арт-менеджер проекта Татьяна Пилипчук.
Выставка работает с понедельника по субботу с 11:00 до 18:00. Воскресенье – выходной.
Фото: Айдимир Джафаров
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Подія -
IDS Toronto 2025: найочікуваніша інтер'єрна подія Канади
Подія -
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Призматичний синій павільйон на Венеційській бієнале: мистецтво сучасності на тлі історії
Дизайн у подорожах - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія
Перший міжнародний фестиваль фотографії Street Art Photo 2017: Марсель Штайнер, «Київ <-> Цюріх. Сприйняття»
Київ, Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» (м. Київ, вул. Госпітальна, 24а)
16 June 2017, 16:00