Квартира в ЖК Jack House, де і карантин у радість
Анастасия Белогривцева
Те, що у квартирі, над дизайном якої працювали Novoselskiy design studio, коротати карантин – задоволення, ми не вигадали. Не вигадали й автори проєкту – Михайло Новосельський та Галина Костюк. Так вважають самі мешканці, адже заїхали в нову квартиру в кінці минулого року, і в новій оселі не лише зустріли 2020, а й карантин. Про інтер’єр, де відпочивати, працювати та в самоізоляції сидіти – одне задоволення, читайте далі.
Робота вдома – без перебільшення найактуальніша тема останнього місяця. Практично усіх нас карантин змусив замислитися над тим, як можна ефективно організувати робоче місце вдома. Комусь пощастило, адже в нього був кабінет, хтось з ноутбуком працює на кухні, хтось у вітальні, тому часто відволікається, а комусь місця взагалі бракує. Новий реалізований проєкт від Novoselskiy design studio демонструє, як витончено і з урахуванням останніх тенденцій можна поєднувати роботу і звичайні домашні будні з комфортом для всіх.
Володарі 87 квадратів у самісінькому серці Києва — молода, енергійна та амбітна пара, яка звикла вести активний спосіб життя, подорожувати та бувати в екзотичних місцях нашої планети. Оскільки замовники працюють вдома, перед дизайнерами стояло непросте завдання: з одного боку, необхідно було організувати зручний простір для роботи вдома, з іншого — створити інтер’єр, який не набридне і не приїсться власникам з витонченим смаком. Крім того, під час реалізації проєкту, у пари народився син. На етапі проєктування про поповнення в родині мови не йшло, але завдяки правильному планування, нині місця вдосталь усім.
Розв'язати основні питання допомогло грамотне зонування жилої площі.
«Уздовж всієї квартири з одного її боку був розташований балкон. Таким було планування забудовника Taryan Group. Цей балкон ми вирішили перетворити в кілька лаунж-зон і наповнити їх флористикою. Простір спроєктовано так, що через балкон можна обійти робочу зону, не проходячи крізь неї. Так, домашній кабінет є повністю ізольованим, хоч і розташований посеред квартири. Скляні розсувні двері дозволили домогтися шумоізоляції та зробити весь простір більш повітряним», — пояснює Михайло Новосельський.
Для оздоблення стін Novoselskiy design studio використали декоративні шпоновані панелі з МДФ, які розбиті на вертикальні блоки в поєднанні з декоративною штукатуркою. На підлозі — кварцвініл: на вигляд схожий на дерево, але з властивостями плитки (він стійкий до вологи, тому так доречний в кухні та коридорі). Всі деталі від освітлення у вигляді дизайнерських люстр до кімнатної зелені роблять простір живим, ритмічним і свіжим.
Фото: Андрій Шурпенков.
Читайте также: Квартира в стиле Industrial от Novoselskiy design studio.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.