Квартира у парка Пушкина. Поэтичный интерьер со сложной колористикой
Стася Лимонченко
Вдохновением для дизайна этой квартиры послужило расположение. Окна апартаментов выходят на парк им. Пушкина, его буйная зелень, игра теней от листвы, тишина и покой отразились в сложной колористике пространства, деталях интерьера и выбранных фактурах.
Для начала квартиру площадью 220 кв. м архитекторы Виктория Буденкова и Екатерина Олексеенко подвергли тотальной перепланировке. В результате прихожая была совмещена с гостиной, кухня объединилась со столовой, в квартире была организована гардеробная, две комнаты с собственными санузлами и кабинет.
Зону столовой и гостиной отделяет прозрачная раздвижная перегородка, а в кухонной части авторам удалось поместить вместительную кладовую за сплошными строгими фасадами.
Именно отделка стен стала важным этапом в работе над объектом, поскольку колористика, тщательно продуманная авторами и идеально выполненная подрядчиками, задает основной тон всему интерьеру. Бархатистая, легкая, слегка потертая поверхность стен создает особую фактурность в пространстве, дополняя элегантный паркет, выложенный по мотивам паркетов итальянских дворцов.
Работа над проектом шла в тесном общении с заказчиками. Молодая семья не только участвовала в обсуждении, поиске и выборе подрядчиков, а даже ездила с архитекторами на выставки. Это позволило легко, приятно и без нюансов завершить интерьер квартиры.
Длинный коридор также (по примеру спальни) оснащен встроенными шкафами, которые полностью растворяются в цвете и отделке стен.
Фото: Андрей Авдеенко
Читайте также: «Дом» посреди мегаполиса.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.